
Щоб не було печії – не слід переїдати. Але якщо таке сталося і ви відчуваєте дискомфорт, допоможуть кілька смачних продуктів, зазначають Патріоти України з посиланням на Сosmo.
Якщо вас мучить печія, не обов'язково одразу пити таблетки – з'їжте скибочку дині. Вона нейтралізує кислоту. Також допомагає впоратися з печією імбир – він має протизапальні властивості, заспокоює нервову систему і абсорбує шлункову кислоту.
Банани також знижують кислотність в шлунку і зменшують неприємні симптоми. Також добре заспокоює шлунок вівсянка та домашній йогурт.
Зелені овочі теж мають властивості, аби побороти печію, оскільки мають високий рівень pH. І зовсім простий спосіб, який завжди є під рукою, це – жувальна гумка. Від її жування виділяється велика кількість слини, яка змиває кислоту зі стінок стравоходу.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...