Пекельний по гостроті перець виростив британець і тим самим встановив рекорд

Проте він не придатний для вживання у їжу.

Фото: УНІАН

Садівник-любитель з уельського Денбігшир виростив гострий перець - ймовірно, самий пекучий в світі. Стручковий перець під назвою "Подих дракона" має 2,4 млн одиниць за шкалою пекучості Сковілла - на 900 тисяч одиниць більше, ніж у нинішнього рекордсмена, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами Сміта, вирощений ним перець "вкрай гострий" і його не можна вживати в їжу, але можна використовувати як альтернативне анестезуючий засіб в бідних країнах.Майк Сміт займається рослинництвом приблизно вісім років. Виростити "Подих дракона" йому допомогли вчені-хіміки з Університету Ноттінгема - вони синтезували нове добриво і запропонували його Сміту для випробувань в польових умовах. Перець, який виріс на кущі заввишки трохи менше метра, ймовірно, не має собі рівних за вмістом капсаїцину - хімічної речовини, що викликає сильне печіння.


Сміт зізнався, що навіть не намагався спробувати своє дітище на смак, попередивши, що "це не буде приємним відчуттям". "Врешті-решт, треба мати розум", - сказав він. Садовод пропонує використовувати "Подих дракона" як анестетик в країнах третього світу, де не вистачає грошей на ліки - сік вирощеного їм перцю при попаданні на шкіру викликає оніміння.

Він також може бути корисний для хворих, які страждають на алергію на відомі науці анестетичні засоби. Сміт вже подав заявку на включення "Дихання дракона" в Книгу рекордів Гіннеса як найпекучого перцю в світі і чекає визнання світового досягнення від представників компанії.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...