Пекельний по гостроті перець виростив британець і тим самим встановив рекорд

Проте він не придатний для вживання у їжу.

Фото: УНІАН

Садівник-любитель з уельського Денбігшир виростив гострий перець - ймовірно, самий пекучий в світі. Стручковий перець під назвою "Подих дракона" має 2,4 млн одиниць за шкалою пекучості Сковілла - на 900 тисяч одиниць більше, ніж у нинішнього рекордсмена, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами Сміта, вирощений ним перець "вкрай гострий" і його не можна вживати в їжу, але можна використовувати як альтернативне анестезуючий засіб в бідних країнах.Майк Сміт займається рослинництвом приблизно вісім років. Виростити "Подих дракона" йому допомогли вчені-хіміки з Університету Ноттінгема - вони синтезували нове добриво і запропонували його Сміту для випробувань в польових умовах. Перець, який виріс на кущі заввишки трохи менше метра, ймовірно, не має собі рівних за вмістом капсаїцину - хімічної речовини, що викликає сильне печіння.


Сміт зізнався, що навіть не намагався спробувати своє дітище на смак, попередивши, що "це не буде приємним відчуттям". "Врешті-решт, треба мати розум", - сказав він. Садовод пропонує використовувати "Подих дракона" як анестетик в країнах третього світу, де не вистачає грошей на ліки - сік вирощеного їм перцю при попаданні на шкіру викликає оніміння.

Він також може бути корисний для хворих, які страждають на алергію на відомі науці анестетичні засоби. Сміт вже подав заявку на включення "Дихання дракона" в Книгу рекордів Гіннеса як найпекучого перцю в світі і чекає визнання світового досягнення від представників компанії.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...