
Українець став переможцем на аматорських змаганнях у США, започаткованих Арнольдом Шварцнегером, повідомляють Патріоти України з посиланням на 24 канал.
21-річний українець Олексій Новіков здобув титул найсильнішої людини. Сьогодні, 6 березня, хлопець повернувся в Україну. В аеропорту його зустрічала Федерація стронгменів на чолі з Василем Вірастюком.
У фіналі змагань хлопець переміг американця та росіянина. Протягом кваліфікації та фіналу у Олексія Новікова була запекла боротьба із спортсменом з Росії і це додавало хлопцю відповідальності.
"Робота, яку спортсмен проробив до змагань – особиста заслуга Олексія. Він дуже того хотів",
– зазначив Василь Вірастюк (найсильніша людина планети в 2004 році). У найближчих планах Олексія стати найсильнішою людиною планети серед професіоналів. Варто зазначити, що нові змагання відбудуться вже за місяць.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...