Перемога легкою не буває. Змагання артилеристів АТО (відео)

Щоби перемогти в бою, артилеристу потрібно бути не лише швидким та точним у розрахунках, запорукою успіху стають також фізичний гарт, спритність та витривалість. Ці якості та командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО.

Виконання бойових завдань вимагає високої витривалості і гарної фізичної підготовки В мережі з'явилося яскраве відео змагань артилеристів АТО. Відповідний ролик опублікувало на своїй сторінці в Facebook "Військове телебачення України".


У цих змаганнях артилеристи показують високу підготовку до поставлених бойових завдань, подолання різних перешкод, і тренуються надавати першу допомогу пораненим.
"Щоб перемогти в бою, артилеристові потрібно бути не тільки швидким і точним в розрахунках, запорукою успіху стають також фізичний гарт, спритність і витривалість. Ці якості і командний дух продемонстрували артилеристи сил АТО під час змагань на спеціальній смузі перешкод", - йдеться в описі до відео.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

СБУ затримує їх щодня: Подоляк розповів про основні категорії зрадників України

четвер, 30 березень 2023, 23:53

В Україні досі живе багато людей, які щиро хотіли б повернутися до Радянського Союзу. Не всі вони співпрацюють з Росією, але зрадників там достатньо. Про це розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України. Так він про...

У Бєлгороді пролунали серія вибухів (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:26

Російські медіа повідомляють про вибухи у Бєлгороді. Зазначають, що було чути дев'ять потужних вибухів. . Також деякі російські ЗМІ пишуть, що «голосні звуки» нібито пов'язано з роботою російських військових.