Перлини Карпат: Полонина Щавна, звідки видно півсвіту (відео)

Полонина Щавна: 1173 м. над рівнем моря, знаходиться у Івано-Франківській області, поряд з заповідником "Сколівські Бескиди" і міста Долина.

Про Карпатські гори краще не писати, а побачити все на власні очі. Полонина Щавна - звідти, кажуть старожили, видно півсвіту! Цих півсвіту пропонують нам побачити Наталка Штефуца та Бейла Балла. повідомляють Патріоти України.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зібрався до Росії - готуй закордонний паспорт: Чому й коли почне діяти новація (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 7:50

Росіяни вже в'їжджають до України за закордонними паспортами. До Росії - з закордонним паспортом. Україна може відмовитися від спрощеного перетину кордону із цією державою. У Міністерстві закордонних справ кажуть, це питання державної та особистої безп...

"Це не більше, ніж звичайна нитка": У ПЦУ розвінчали міф про популярний талісман

четвер, 12 грудень 2019, 7:24

Служителі церкви пояснюють, що саме слабкість власного духу та маловір'я людини змушують її покладати надію на щось вигадане... У Православній церкві України розповіли, чи дійсно такий талісман як червона нитка допомагає її носію захиститися від пристр...