Перлини Карпат: Полонина Щавна, звідки видно півсвіту (відео)

Полонина Щавна: 1173 м. над рівнем моря, знаходиться у Івано-Франківській області, поряд з заповідником "Сколівські Бескиди" і міста Долина.

Про Карпатські гори краще не писати, а побачити все на власні очі. Полонина Щавна - звідти, кажуть старожили, видно півсвіту! Цих півсвіту пропонують нам побачити Наталка Штефуца та Бейла Балла. повідомляють Патріоти України.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Марченко розповів, скільки грошей витратили з "коронавірусного фонду"

понеділок, 21 вересень 2020, 9:12

На дороги витратили менш ніж 10 мільярдів гривень. За його словами, на самі дороги витратили менш ніж 10 мільярдів гривень "коронавірусного фонду". "Я вам скажу прості цифри. З 66 мільярдів коштів фонду навіть із дорогами використано 23. На дороги вико...

Хіти тижня. "Маша, которая знает как "закончить войну", решает судьбу страны", - Бутусов

понеділок, 21 вересень 2020, 9:00

"Я лично познакомила дедушку с Ермаком. Это было наше личное решение, чтобы дедушка начал заниматься этим. Они нашли общий язык с Андрюшей - как закончить эту войну". Маша, которая знает как "закончить войну" - вот кто решает судьбы страны", - пише жур...