Перші світлини репетицій учасників Євробачення вже поширює мережа

Фото опублікували організатори конкурса на офіційній сторінці.

Фото: styler.rbc.ua

Першими на сцену Міжнародного виставкового центру вийшли представники Швеції, Грузії та Австралії У мережі з'явилися перші фото учасників Євробачення 2017 на сцені в Києві, де стартувала підготовка до півфіналів, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У Facebook знімки опублікували організатори конкурсу на офіційній сторінці. "Тривають перші репетиції артистів! Знайомство зі сценою в Києві учасників від Швеції, Грузії та Австралії", - написали вони.

Відзначимо, що Швецію на конкурсі представить Робін Бенгтссон ("I Can not Go On"), Грузію -Тако Гачечиладзе з піснею "Keep the Faith", а Австралію - Ісайя Файрбрейс ("Do not Come Easy"). Всі вони виступлять в першому півфіналі вже 9 травня.

Нагадаємо, що фінал Євробачення 2017 відбудеться 13 травня. У конкурсі цього року беруть участь 43 представники. До речі, в продаж надійшли додаткові квитки на Євробачення 2017.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...