Перші світлини репетицій учасників Євробачення вже поширює мережа

Фото опублікували організатори конкурса на офіційній сторінці.

Фото: styler.rbc.ua

Першими на сцену Міжнародного виставкового центру вийшли представники Швеції, Грузії та Австралії У мережі з'явилися перші фото учасників Євробачення 2017 на сцені в Києві, де стартувала підготовка до півфіналів, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У Facebook знімки опублікували організатори конкурсу на офіційній сторінці. "Тривають перші репетиції артистів! Знайомство зі сценою в Києві учасників від Швеції, Грузії та Австралії", - написали вони.

Відзначимо, що Швецію на конкурсі представить Робін Бенгтссон ("I Can not Go On"), Грузію -Тако Гачечиладзе з піснею "Keep the Faith", а Австралію - Ісайя Файрбрейс ("Do not Come Easy"). Всі вони виступлять в першому півфіналі вже 9 травня.

Нагадаємо, що фінал Євробачення 2017 відбудеться 13 травня. У конкурсі цього року беруть участь 43 представники. До речі, в продаж надійшли додаткові квитки на Євробачення 2017.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...