
Журналіст Віталій Глагола вирішив попередити жителів і гостей Ужгорода про те, що в місті "мало асфальту". Відповідний напис він встановив на в'їзді. Про це журналіст написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Обережно, в'їжджаємо в місто, де мало асфальту", - говорить попередження.
"Соррі, але я повинен був попередити гостей міста і самих ужгородців, які давно не були в Ужгороді, про те, як в реальності складаються справи з дорогами. Також на цьому тлі особливо символічно - обдертий державний прапор, який зустрічає на в'їзді в європейське містечко ".
Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...
Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...