
Зірка СРСР Ольга Корбут, що прославилася на Олімпійських іграх в різні роки завдяки своїй віртуозній гімнастиці, так і не влаштувала своє подальше життя - спортсменка змушена розпродати свої медалі, а також інші «артефакти» її блискучого спортивного минулого. Уродженка Білоруської РСР виставила на аукціон Platinum Night, який пройде в Далласі, свої олімпійські нагороди, купальник і перший американський паспорт, передає портал «Білорусь сьогодні», інформують Патріоти України.
Серед предметів, які Корбут вирішила розпродати, присутні п'ять медалей з Олімпійських ігор 1972 і 1976 років, а також купальник, який був на ній надітий під час Олімпіади-1973 в Лондоні. Жінка також вирішила продати значки, якими за радянських часів нагороджували майстрів спорту і свій перший американський паспорт. Передбачається, що ціни на медалі Корбут стартуватимуть від 15-26 тисяч доларів.
Чотириразова олімпійська чемпіонка так і не змогла влаштуватися в житті. Жінка вирішила жити в США, але життя, як видно, не склалося: в 2002-му році Корбут попалася на «дріб'язковій» крадіжці продуктів в супермаркеті, а її син побував в місцях позбавлення волі за підроблення грошей. За свою кар'єру Корбут встигла увічнити своє ім'я - вона перша в світі виконала гімнастичний елемент, який отримав назву «петля Корбут».

Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...