Підводні зйомки неймовірної якості відтепер може робити риба-безпілотник

​На роботизовану рибу зібрали майже $116 тисяч.

Фото: Роботизована риба Винахідники створили безпілотний апарат у формі риби, який знімає під водою надякісні відео, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У безпілотник вмонтована камера, яка знімає відео у форматі 4К. "Риба" вправно обходить перешкоди і з допомогою GPS повертається до свого власника. Повідомляється, що модель оснащена ширококутним об'єктивом і може досягати глибини до 60 метрів.

Пристрій розробила компанія RoboSea. За допомогою сайту Crowdfunding розробники сподівалися зібрати на розвиток проекту 20 тисяч доларів. Однак станом на 31 травня сума досягла 115 988 доларів.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розклад по чорноморському флоту (чф-у).. - Машовець

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:55

Джерело

"Тільки лінивий в нас не займається вигадуванням стратегій. І, випередивши інших стратегів, прагне "донести їх до влади й суспільства”, - журналіст

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:15

"У романі Дена Брауна один з героїв так пояснює сучасне мистецтво. Від митців минулого вимагалося віртуозне володіння пензлем або різцем, розуміння властивостей фарб чи каменю. Щоб називатися митцем сьогодні, все це зайве. Варто лише згенерувати якусь ...