"Пєсні і пляскі в гнізді окупантів ": Українська співачка "вигулькнула" на премії у столиці РФ та пообіймалася з Кіркоровим (фото)

Світлана Лобода, яка співає і працює в Росії, засвітилася на церемонії вручення щорічної дитячої музичної премії Kinder МУЗ Awards.

Фото: The Lime.Українська виконавиця Світлана Лобода, яка співає і працює в Росії, засвітилася на церемонії вручення щорічної дитячої музичної премії Kinder МУЗ Awards, яка пройшла 6 грудня о Москві. Про це свідчать фото, опубліковані на російських сайтах, передають Патріоти України.

Судячи зі знімків, Лобода співала на одній сцені з дітьми.

Окрім виступу співачка встигла за лаштунками пообніматься з російським поп-королем Філіпом Кіркоровим.
Відповідний знімок з'явився в мікроблозі співака.
"Ну а зараз, трохи закулісся вчорашнього вечора на "Кіндер Муз ТВ Awards"!!! Всі мої дорогі розкішні жінки були у всій красі. Люблю Вас, мої дорогі жінки", - підписав Кіркоров ряд знімків, серед яких і фото з Лободою.
Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Сурков всьо: Портников пояснив, що змінить новий "гауляйтер" по Донбасу

п’ятниця, 25 травень 2018, 4:00

Сурков ще не пішов у відставку, а в медіа вже обговорюють кандидатуру його можливого наступника. "Показово, що перше прізвище, яка з'явилося в переліку претендентів - Михайло Бабич, представник президента Росії в Приволзькому федеральному окрузі", - пи...

Бережімо горлиць, які щастя нам приносять

п’ятниця, 25 травень 2018, 1:10

Проста житєйська історія. Який навдивовижу широкий, розмаїтий, різноманітний світ оповиває, захоплює нас. Ось рівно місяць тому ми всі знаходилися на кузні. За вікном квітнева весна лишень зазеленілувала всесвіт. -О, дивіться, дивіться! - враз вигукнул...