Пірати в Аравійському морі захопили судно під прапором Тувалу

Факт захоплення підтверджений Організацією морських торговельних операцій Великобританії (UKMTO).

В Аравійському морі захопили суховантаж з прапором Тувалу. Швидше за все він був захоплений сомалійськими піратами, Аденська затока Аравійського моря. Це повідомлення належить морськый поліції автономного району Пунтленд.

Звернемо увагу, що Організація морських торговельних операцій Великобританії (UKMTO) підтвердила сам факт захоплення. У UKMTO сказали, що суднам, які пропливають у цьому районі, рекомендовано проявляти особливу обережність.

В ЗМІ про подію оприлюднена наступна інформація від 5 квітня. Повідомляється, що сомалійські пірати захопили пакистанське судно "Салама-1", на якому знаходився вантаж.

Звернемо увагу, що упродовж останніх років активність піратів у цьому районі спала. Однак, останні події свідчать про те, що розпочалася нова хвиля злочинів по відношенню до морських суден в Індійському океані.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це дуже складна справа. ГПУ сама знищила докази вини Савченко" - політолог

п’ятниця, 23 березень 2018, 20:09

Ажіотаж навколо Надії Савченко - це помилка генпрокурора Луценка, яку можна пояснити відсутністю юридичної освіти і знань процесуального законодавства і бездіяльністю його більш кваліфікованих помічників, вважає експерт.​. Генеральна прокуратура власни...

"Площадка для конфликта не обустроена, но на смену Путину идет новое поколение" - російський політолог

п’ятниця, 23 березень 2018, 19:57

Процедурна ненасильницька зміна влади вперше в історії у РФ - ось головна загальнонаціональна задача для пропутінських кіл і для опозиції. "Тема "преемника" прячет главное обстоятельство: обеспечение преемства после Путина – не задача Путина, и не в ко...