Пірати в Аравійському морі захопили судно під прапором Тувалу

Факт захоплення підтверджений Організацією морських торговельних операцій Великобританії (UKMTO).

В Аравійському морі захопили суховантаж з прапором Тувалу. Швидше за все він був захоплений сомалійськими піратами, Аденська затока Аравійського моря. Це повідомлення належить морськый поліції автономного району Пунтленд.

Звернемо увагу, що Організація морських торговельних операцій Великобританії (UKMTO) підтвердила сам факт захоплення. У UKMTO сказали, що суднам, які пропливають у цьому районі, рекомендовано проявляти особливу обережність.

В ЗМІ про подію оприлюднена наступна інформація від 5 квітня. Повідомляється, що сомалійські пірати захопили пакистанське судно "Салама-1", на якому знаходився вантаж.

Звернемо увагу, що упродовж останніх років активність піратів у цьому районі спала. Однак, останні події свідчать про те, що розпочалася нова хвиля злочинів по відношенню до морських суден в Індійському океані.

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Путин - чемпион в искусстве прыжков по старым граблям", - блогер

четвер, 19 липень 2018, 14:27

"Люблю подождать дня три после громких и неоднозначных событий. Не вижу смысла делать выводы сразу после того, как разорвалась бомба, в воздухе пыль, летают обломки, все оглушены, нихера не понятно - о чем можно писать в такой обстановке. Итак, далее т...

Отрута замість парфумів: З’явилися нові подробиці отруєння британки Стерджесс "Новачком"

четвер, 19 липень 2018, 14:10

За останніми даними з Великобританії, Дон Стерджесс, яка померла в лікарні Солсбері від отруєння російським «Новачком», прийняла знайдений парфумерний флакон з отрутою за парфуми. Британка Дон Стерджесс, яка померла в лікарні Солсбері (Великобританія)...