
В Індонезії на острові Ява в віці 146 років помер чоловік на ім'я Содімеджо, який був найстарішим жителем Землі, з сумом повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Содімеджо госпіталізували через погіршення самопочуття ще 12 квітня. Однак через тиждень він уже збирався додому і наполягав на виписці. За словами родичів довгожителя, після повернення додому Содімеджо зміг з'їсти лише пару ложок каші та випити трохи води. "Так він протримався пару днів, потім аж до своєї смерті він взагалі відмовився від їжі та води", - підкреслив онук Содімеджо.

Нагадаємо, що Содімеджо, згідно з документами, народився в грудні 1870 року. При цьому офіційна реєстрація в Індонезії новонароджених почалася лише на початку ХХ століття.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Японії на 113 році життя помер Ясутаро Коіде, якого називали найстаршим чоловіком у світі.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...