
В Індонезії на острові Ява в віці 146 років помер чоловік на ім'я Содімеджо, який був найстарішим жителем Землі, з сумом повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Содімеджо госпіталізували через погіршення самопочуття ще 12 квітня. Однак через тиждень він уже збирався додому і наполягав на виписці. За словами родичів довгожителя, після повернення додому Содімеджо зміг з'їсти лише пару ложок каші та випити трохи води. "Так він протримався пару днів, потім аж до своєї смерті він взагалі відмовився від їжі та води", - підкреслив онук Содімеджо.

Нагадаємо, що Содімеджо, згідно з документами, народився в грудні 1870 року. При цьому офіційна реєстрація в Індонезії новонароджених почалася лише на початку ХХ століття.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Японії на 113 році життя помер Ясутаро Коіде, якого називали найстаршим чоловіком у світі.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...