
В Індонезії на острові Ява в віці 146 років помер чоловік на ім'я Содімеджо, який був найстарішим жителем Землі, з сумом повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Содімеджо госпіталізували через погіршення самопочуття ще 12 квітня. Однак через тиждень він уже збирався додому і наполягав на виписці. За словами родичів довгожителя, після повернення додому Содімеджо зміг з'їсти лише пару ложок каші та випити трохи води. "Так він протримався пару днів, потім аж до своєї смерті він взагалі відмовився від їжі та води", - підкреслив онук Содімеджо.

Нагадаємо, що Содімеджо, згідно з документами, народився в грудні 1870 року. При цьому офіційна реєстрація в Індонезії новонароджених почалася лише на початку ХХ століття.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Японії на 113 році життя помер Ясутаро Коіде, якого називали найстаршим чоловіком у світі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...