
В Індонезії на острові Ява в віці 146 років помер чоловік на ім'я Содімеджо, який був найстарішим жителем Землі, з сумом повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Содімеджо госпіталізували через погіршення самопочуття ще 12 квітня. Однак через тиждень він уже збирався додому і наполягав на виписці. За словами родичів довгожителя, після повернення додому Содімеджо зміг з'їсти лише пару ложок каші та випити трохи води. "Так він протримався пару днів, потім аж до своєї смерті він взагалі відмовився від їжі та води", - підкреслив онук Содімеджо.

Нагадаємо, що Содімеджо, згідно з документами, народився в грудні 1870 року. При цьому офіційна реєстрація в Індонезії новонароджених почалася лише на початку ХХ століття.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше Японії на 113 році життя помер Ясутаро Коіде, якого називали найстаршим чоловіком у світі.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...