
Український блогер Павло Правий звернув увагу своїх підписників на те, що, як тільки до чергового "бізнесмена", який ще з часів Леоніда Даниловича звик сидіти на великому фінансовому "підсосі" з бюджету, прибігає білий пухнастий звір з тундри - у нього прокидаються потужні патріотичні інстинкти. Про це блогер написав на cвоїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.
"Олігарх Віктор Пінчук опинився якраз таким бізнесменом, який не хотів прощатися з фінансовим підсосом, тому і почалися крики про те, що злочинна влада віджимає непосильною працею нажитий бізнес. Трубно-колісна компанія "Інтерпайп" Пінчука банкрут вже більше року. Поважаю все ж пана Віктора Пінчука, тримався він до останнього, замість того, щоб поступити на курси основ бізнесу", - зазначив Павло Правий. Також він зазначив, що Пінчук виявився другим після Коломойського олігархом, якому перекрили доступ до бюджету.
Блогер спрогнозував, що, як і очікувалося, Віктор Пінчук тут не останній, продовження обов'язково буде.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...