"Після нашого розслідування Тимошенко першою покричала про імпічмент, але вона у нас за тиждень окремо дістане люлей", - Денис Бігус

Леді Ю дарма зраділа проблемам конкурента на виборах?...

Денис Бігус. Фото: соцмережі.

"Привіт. Ми провели добу після розслідування, нічого особливо не коментуючи (текст робили і всю постефірку). За цей час ледь не спалили будинок Гладковського (офіційно засуджую), збираються спалити "Укроборонпром" (фальстарт, хлопці, ви ще не бачили продовження, потім знову будете їхати). Тимошенко перша встигла добігти до трибуни Ради і покричати про імпічмент (ця мерзота у нас за тиждень окремо дістане люлей, не перемикайтеся)", - написав журналіст Денис Бігус на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зрозуміло, купа питань, конспірології, версій. Час і мені висловитися. Основне:

0. Це не розслідування про контрабанду. І ми чітко артикулювали цю думку в сюжеті. Власне, пацани і не були контрабандистами. Ніхто з них не трусився у вантажівках по полях. Ніхто не ризикував поїздками за поребрик. Вони купували вже в Україні у контрабандистів, добазарювалися за відкат з "Укроборонпромом", завдяки цьому множили ціну "на 2, а потім на 2,5" і висмоктували бабло. Це тричі повторюється у сюжеті. Немає жодного "вони героїчно тягнули контрабанду для армії, можуть і покрасти". Вони купували у тих, хто тягнув, і накручували ціну в рази. Усе. А хрін знає, як це ще чіткіше сказати.

1. Це перші дві серії із чотирьох. Дуже багато відповідей буде далі. Але! Я натурально щасливий, що ми розбили все на серії, і всі висловлюються уже зараз. Ми вибрали серіальний формат від безвиході: дуже складно втиснути в телеефір півтори години відразу. Та й підготувати таке кіно – ще те завдання. Але тепер буду говорити, що це моя геніальна задумка.

2. Це перші дві серії із чотирьох. Наступну, третю, присвячено корупції топів в "Укроборонпромі". І я був упевнений, що саме вона стане ударною. Перші дві нуднуваті. Остання – про те, як хлопці ховали свої кримінальні справи. І вона... особлива.

3. В основі цього розслідування лежить інша, теж Лесина (журналістки Лесі Іванової. – ред.), від 2017 року. Факти з неї в узагальнено згадано і в цьому розслідуванні. Тоді жодного листування не було. А фінансова звітність фіктивних компаній, документація із заводів про гівноякість і таке інше – вже були. Листування лише перетворює корупцію цих пацанів на яскраві цитати і додає нам трохи фігурантів.

У наступному пості будуть найпопулярніші питання-накидання і відповіді на них. Питання та гіпотези можете писати і тут у коментарях. Я думаю, нічого нового після вчора не додасте, але раптом".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Новий командир Вагнера ще гірший за Пригожина! Кувалдою карав саме він, - Снєгирьов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 0:55

Найманці приватної військової компанії "Вагнер" повернулися у Бахмут. Натомість українці постійно змінюють тактику. Про це пише CNN з посиланням на українських військових, які воюють на цьому напрямку.

"До 40-х років уся Україна писала і читала солов'їною, але думала... більшовицькою", - блогер-одесит

п’ятниця, 29 вересень 2023, 0:30

"Сто років тому, після XII з'їзду ВКП(б) в СРСР почалася політика, спрямована проти великоруського шовінізму, відома нам, як коренізація. «Внутри национальных территорий должны быть организованы новые институты, придающие государству национальный харак...