Усіх постраждалих доправили до лікарні із захворюванням на гостру кишкову інфекцію. Двох дітей батьки забрали додому лікуватися амбулаторно, решта залишилися в мед закладі, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, передають Патріоти України.
Спеціалісти відомства обстежили харчоблок навчального закладу та встановили чимало порушень санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалаху.
“Зокрема, у харчоблоці не було достатньої кількісті холодильного та морозильного обладнання та відсутні термометри для контролю температурного режиму; не дотримується “товарне сусідство” при зберіганні харчових продуктів, що швидко псуються; порушуються вимоги обробки яєць; мийні ванни в м’ясному цеху не підключені до каналізаційної мережі, а частина розроблювального інвентарю потребує заміни та поновлення маркування; у закладі недостатньо стелажів для зберігання кухонного посуду та відсутні контейнери для зберігання овочів; з порушенням ведеться журнал бракеражу готової продукції; недостатня кількість інвентарю для прибирання тощо”, – пояснили в Держпродспоживслужбі.
Щоб виявити причину отруєння, спеціалісти відібрали для лабораторний досліджень змиви з різних об’єктів у їдальні, взяли проби харчових продуктів, води, обстежили працівників харчоблоку. Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.
В середу, 6 вересня, також провели екстрену нараду, на якій вирішили тимчасово призупинити роботу харчоблоку, доки там не усунуть усі недоліки.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...