"Платон у дії": Російські автомобілісти застрягли у багнюці

На федеральній трасі, яка веде із Санкт-Петербурга до Карелії, 10 квітня в багнюці застрягло приблизно 30 автомобілів.

Автомобіль у багнюці. Фото: kiario4.ru

Відомо, що саме за проїзд цією трасою водії вантажівок повинні сплачувати збір через скандальну систему Платон, повідомляють Патріоти України з посиланням на Гордон.

Акції проти впровадження системи "Платон" у Росії відбуваються з кінця 2015 року.

У списку висунутих вимог водіїв – повна відміна системи "Платон" (або її реорганізація під транзитний транспорт із передачею управління державі), скасування транспортного податку, приведення режиму праці та відпочинку водіїв у відповідність із російськими реаліями, надання перевізникам обґрунтування розрахунків розміру акцизу на пальне.

Згідно із правилами системи "Платон", власники вантажівок або фірми-перевізники, у яких є машини вантажопідйомністю понад 12 т, повинні компенсувати завдану вантажівками шкоду дорогам. Із 15 квітня 2017 року тариф на проїзд федеральними трасами для великовантажного транспорту зросте на чверть – до 1,91 руб. (приблизно 0,85 грн).

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Еда, которой в СССР не существовало", - Мирович (фото)

четвер, 29 жовтень 2020, 23:30

Після падіння совка ці продукти стали широко завозитися в колишній СРСР, а потім і виготовлятися в колишніх радянських республіках - чому багато людей думають, що ці продукти як би «народилися в дев'яності». Про це у своєму блозі пише популярний білору...

З архіву ПУ. "Третя сила": Ветеран АТО розповів про українських партизанів у "Л/ДНР"

четвер, 29 жовтень 2020, 23:05

На окупованих територіях Донбасу діють диверсійні групи патріотів України. Про це розповів ветеран АТО, волонтер Мирослав Гай, розповідаючи про нещодавню спробу підриву мосту в Луганську та пожежу на складі боєприпасів у Донецьку, передають Патріоти Ук...