"Платон у дії": Російські автомобілісти застрягли у багнюці

На федеральній трасі, яка веде із Санкт-Петербурга до Карелії, 10 квітня в багнюці застрягло приблизно 30 автомобілів.

Автомобіль у багнюці. Фото: kiario4.ru

Відомо, що саме за проїзд цією трасою водії вантажівок повинні сплачувати збір через скандальну систему Платон, повідомляють Патріоти України з посиланням на Гордон.

Акції проти впровадження системи "Платон" у Росії відбуваються з кінця 2015 року.

У списку висунутих вимог водіїв – повна відміна системи "Платон" (або її реорганізація під транзитний транспорт із передачею управління державі), скасування транспортного податку, приведення режиму праці та відпочинку водіїв у відповідність із російськими реаліями, надання перевізникам обґрунтування розрахунків розміру акцизу на пальне.

Згідно із правилами системи "Платон", власники вантажівок або фірми-перевізники, у яких є машини вантажопідйомністю понад 12 т, повинні компенсувати завдану вантажівками шкоду дорогам. Із 15 квітня 2017 року тариф на проїзд федеральними трасами для великовантажного транспорту зросте на чверть – до 1,91 руб. (приблизно 0,85 грн).

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кое-что о текущем моменте..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 6:30

или "старая песня о главном. Джерело

"​Когда Путин нападет-2", - блог

неділя, 5 грудень 2021, 5:45

Утро началось с прочтения очередной душераздирающий статьи в WashPost о 175 тыс. российских солдат, которые не дадут нам спокойно доесть оливье. Джерело