"Побєдобєсіє" під ударом: "Путінських вовків" "бортонули" у Білорусі

Білоруські чиновники намагаються уникати подібних неблагонадійних гостей в країні.

"Путінські вовки" у Бресті. Фото: Белсат

Білоруські чиновники байдуже зустріли байкерів Путіна в цьому році, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Белсат».

Ще три роки тому Хірурга зустрічав Лукашенко і чиновники, в цьому році вони намагаються цього уникати: на Лінії Сталіна, в Пінську та Бресті ніхто з вертикалі влади не захотів мати з одіозними мотоциклістами нічого спільного.

Поки подібні акції не забороняють, але їх вже і не підтримують. Два роки тому Хірурга в Брестській фортеці зустрічав директор меморіалу і заступник голови постійної комісії «ради республіки» Республіки Білорусь з міжнародних справ і національної безпеки Григорій Бисюк - з величезною георгіївською стрічкою на грудях. На цей раз чиновник був без стрічки, а побачивши камеру «Белсату», навіть не став підходити до «Нічних вовків».

Без допомоги по білоруській лінії, росіянам довелося підключити своїх дипломатів - Російський центр науки і культури в Бресті і російське консульство, які організували в Брестській фортеці фестиваль творчого та особистісного розвитку дітей і молоді «Діти 21 століття», привезли на нього своїх дітей і музикантів, а апофеозом всього цього стала поява з вічного вогню Брестської фортеці Хірурга і консула Росії в Бресті Ігоря Конякіна.

Не супроводжують Хірурга більше і російські канали, як і державні білоруські ЗМІ, тому все доводиться робити самим. А представник прес-служби «Нічних вовків» після того, як журналістів «Белсату» не пустили на прес-конференцію, пропонував їм познайомитися «по хорошому» і вимагав назвати особисті номери телефонів.

Не зважилися «вовки» привезти до Білорусі і символіку «ДНР» і «ЛНР», як обіцяли раніше. Якщо раніше байкери відчували в Білорусі себе повними господарями і могли кинути свої байки і піти в повному складі в Брестську фортецю, то тепер змушені залишати близько мотоциклів серйозну охорону, розуміючи, що в Білорусі вони - небажані гості. У Бресті путінським байкерам відмовили в заселенні в готель, в якій вони планували жити.

В результаті байкери навіть не спробували прорватися через польський кордон. З двох десятків мотоциклів в Польщу вирушили тільки чотири - з польської та словацької реєстрацією. Інші покинули місто - ймовірно, повернувшись в Росію.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...