Українці віддають майже половину своєї зарплати на податки. Із зарплати кожного українця вираховують 41,% на оплату податків. З цієї суми 18% зараховуються на доходи фізичних осіб, 22% податку становить Єдиний соціальний внесок та ще півтори відсотка знімаються на військові потреби держави.
Близько 60% сплачених податків залишаються у місцевому та державному бюджетах для фінансування міських програм.
80% з Єдиного соціального внеску зараховуються у бюджет пенсійного фонду, що ніяк не впливає на велетенську діру, що там утворилась і залатується держбюджетом.
У 2016 році частина внеску до ЄСВ знизилась з 37% до 22, що дало можливість роботодавцям підняти зарплати своїм працівникам. Щоправда, подібне явище не набрало масової популярності відкрито... Багато бізнесменів продовжували платити своїм працівникам "в конвертах". Але, якщо говорити про реальні гроші, які отримували на руки українці, то вони, мабуть, були таки більшими. Адже сьогодні, підвищивши мінімалку, а, значить, і збільшивши витрати на податки, бізнесмени змушені урізати реальну оплату працівникам... Причина - суттєве скорочення оборотів через економічну ситуацію в державі та низький споживчий попит на товари і послуги.
Думки експертів з приводу податкової системи в Україні розходяться, одні вважають за необхідне знизити відсоток обов'язкового збору, інші - наполягають на актуальності високих податків сьогодні.
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...