Податки з'їдають половину зарплати українців

В уряді цього воліють не помічати

Українці віддають майже половину своєї зарплати на податки. Із зарплати кожного українця вираховують 41,% на оплату податків. З цієї суми 18% зараховуються на доходи фізичних осіб, 22% податку становить Єдиний соціальний внесок та ще півтори відсотка знімаються на військові потреби держави.

Близько 60% сплачених податків залишаються у місцевому та державному бюджетах для фінансування міських програм.

80% з Єдиного соціального внеску зараховуються у бюджет пенсійного фонду, що ніяк не впливає на велетенську діру, що там утворилась і залатується держбюджетом.

У 2016 році частина внеску до ЄСВ знизилась з 37% до 22, що дало можливість роботодавцям підняти зарплати своїм працівникам. Щоправда, подібне явище не набрало масової популярності відкрито... Багато бізнесменів продовжували платити своїм працівникам "в конвертах". Але, якщо говорити про реальні гроші, які отримували на руки українці, то вони, мабуть, були таки більшими. Адже сьогодні, підвищивши мінімалку, а, значить, і збільшивши витрати на податки, бізнесмени змушені урізати реальну оплату працівникам... Причина - суттєве скорочення оборотів через економічну ситуацію в державі та низький споживчий попит на товари і послуги.

Думки експертів з приводу податкової системи в Україні розходяться, одні вважають за необхідне знизити відсоток обов'язкового збору, інші - наполягають на актуальності високих податків сьогодні.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

10 продуктів, від яких гарантовано відкладеться підшкірний жир

неділя, 25 березень 2018, 0:28

Дієтологи радять відмовитися від їжі, яка містить багато швидких вуглеводів. Дієтологи розставили акценти в градації вуглеводів, повідомляють Патріоти України. Про це у своєму блозі пише steaklovers. Подаємо статтю повністю та мовою оригіналу. "Диетоло...

Електронна черга та запис через інтернет: Чим турецька лікарня відрізняється від української

неділя, 25 березень 2018, 0:21

Старий турецький госпіталь в глибинці має чим вразити. Часто українські лікарні порівнюють з європейськими та визнають недоліки перших. Цікавим виявилося побувати в турецькій провінційній лікарні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреват...