Податки з'їдають половину зарплати українців

В уряді цього воліють не помічати

Українці віддають майже половину своєї зарплати на податки. Із зарплати кожного українця вираховують 41,% на оплату податків. З цієї суми 18% зараховуються на доходи фізичних осіб, 22% податку становить Єдиний соціальний внесок та ще півтори відсотка знімаються на військові потреби держави.

Близько 60% сплачених податків залишаються у місцевому та державному бюджетах для фінансування міських програм.

80% з Єдиного соціального внеску зараховуються у бюджет пенсійного фонду, що ніяк не впливає на велетенську діру, що там утворилась і залатується держбюджетом.

У 2016 році частина внеску до ЄСВ знизилась з 37% до 22, що дало можливість роботодавцям підняти зарплати своїм працівникам. Щоправда, подібне явище не набрало масової популярності відкрито... Багато бізнесменів продовжували платити своїм працівникам "в конвертах". Але, якщо говорити про реальні гроші, які отримували на руки українці, то вони, мабуть, були таки більшими. Адже сьогодні, підвищивши мінімалку, а, значить, і збільшивши витрати на податки, бізнесмени змушені урізати реальну оплату працівникам... Причина - суттєве скорочення оборотів через економічну ситуацію в державі та низький споживчий попит на товари і послуги.

Думки експертів з приводу податкової системи в Україні розходяться, одні вважають за необхідне знизити відсоток обов'язкового збору, інші - наполягають на актуальності високих податків сьогодні.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поліція відкрила кримінальне провадження проти людей, які покарали "ватника"

субота, 21 липень 2018, 18:21

За словами одного з активістів, цей чоловік нібито зруйнував пам'ятник Героям Небесної Сотні, а також є педофілом, і сидів у в'язниці. Гучний інцидент трапився у Чернігові 20 липня. Там посеред білого дня та прямо на вулиці активісти прив’язали до стов...

Моторошна смертельна ДТП: Українські військові в'їхали в вантажівку (фото)

субота, 21 липень 2018, 18:13

Трагічна подія сталася на Рівенщині, Загиблий у ДТП військовий перебував не на службі. У суботу, 21 липня, в Рівному сталася смертельна ДТП, в результаті якого загинув військовий, ще одного госпіталізували, інформують Патріоти України. В результаті ава...