Податки з'їдають половину зарплати українців

В уряді цього воліють не помічати

Українці віддають майже половину своєї зарплати на податки. Із зарплати кожного українця вираховують 41,% на оплату податків. З цієї суми 18% зараховуються на доходи фізичних осіб, 22% податку становить Єдиний соціальний внесок та ще півтори відсотка знімаються на військові потреби держави.

Близько 60% сплачених податків залишаються у місцевому та державному бюджетах для фінансування міських програм.

80% з Єдиного соціального внеску зараховуються у бюджет пенсійного фонду, що ніяк не впливає на велетенську діру, що там утворилась і залатується держбюджетом.

У 2016 році частина внеску до ЄСВ знизилась з 37% до 22, що дало можливість роботодавцям підняти зарплати своїм працівникам. Щоправда, подібне явище не набрало масової популярності відкрито... Багато бізнесменів продовжували платити своїм працівникам "в конвертах". Але, якщо говорити про реальні гроші, які отримували на руки українці, то вони, мабуть, були таки більшими. Адже сьогодні, підвищивши мінімалку, а, значить, і збільшивши витрати на податки, бізнесмени змушені урізати реальну оплату працівникам... Причина - суттєве скорочення оборотів через економічну ситуацію в державі та низький споживчий попит на товари і послуги.

Думки експертів з приводу податкової системи в Україні розходяться, одні вважають за необхідне знизити відсоток обов'язкового збору, інші - наполягають на актуальності високих податків сьогодні.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зброя та безпека 2018": Світові продемонстрували нову військову розробку українських інженерів (фото)

понеділок, 22 жовтень 2018, 22:47

Державний концерн "Укроборонпром" представив новий високомобільний радіолокаційний комплекс розвідки вогневих позицій 1Л221Е розробки і виробництва НПК "Іскра". Комплекс був представлений в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, о...

Саакашвілі розповів, як йому нудно живеться у Європі (відео)

понеділок, 22 жовтень 2018, 22:37

Екс-президент Грузії, колишній глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі живе в Амстердамі, і, за його словами, не шикує: купує продукти в місцевому супермаркеті, ходить в спортзал і рухається по місту на велосипеді. За словами Міхо, коли ...