Америка в шоці: Трамп образив Джеймса Комі в розмові з Лавровим

За етичними правилами політикуму США подібні заяви перед іноземцями, тим більше не зовсім дружньої нації - грубе нехтування всіма нормами.

Фото: replyua.netПід час особистої зустрічі з Сергієм Лавровим і Сергієм Кисляком Трамп заявив, що звільнив главу ФБР у зв'язку з тим, що він психопат. Патріоти України з посиланням на Нескучные новости відзначають, що Дональд Трамп не соромився у виразах, коли розмовляв з російським послом в США і з міністром закордонних справ Росії.

«Я тільки що звільнив главу ФБР, він божевільний, справжній психопат ... Я зіткнувся з великим тиском через Росію. Тому і зняли. І я не перебуваю під слідством », зазначив президент Сполучених Штатів. Потрібно відзначити, що це підтверджена інформація - документ Білого дому з заявами президента був заснований на точних нотатках, а пізніше був оприлюднений, як офіційний звіт про зустріч Трампа з Кисляком і Лавровим.

Шон Спайсер, прес-секретар Білого дому, в свою чергу, заявив, що Дональд Трамп «розлучився» з Джеймсом Комі через те, що той прагнув політизувати розслідування у справі про втручання РФ у президентські вибори.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...