Америка в шоці: Трамп образив Джеймса Комі в розмові з Лавровим

За етичними правилами політикуму США подібні заяви перед іноземцями, тим більше не зовсім дружньої нації - грубе нехтування всіма нормами.

Фото: replyua.netПід час особистої зустрічі з Сергієм Лавровим і Сергієм Кисляком Трамп заявив, що звільнив главу ФБР у зв'язку з тим, що він психопат. Патріоти України з посиланням на Нескучные новости відзначають, що Дональд Трамп не соромився у виразах, коли розмовляв з російським послом в США і з міністром закордонних справ Росії.

«Я тільки що звільнив главу ФБР, він божевільний, справжній психопат ... Я зіткнувся з великим тиском через Росію. Тому і зняли. І я не перебуваю під слідством », зазначив президент Сполучених Штатів. Потрібно відзначити, що це підтверджена інформація - документ Білого дому з заявами президента був заснований на точних нотатках, а пізніше був оприлюднений, як офіційний звіт про зустріч Трампа з Кисляком і Лавровим.

Шон Спайсер, прес-секретар Білого дому, в свою чергу, заявив, що Дональд Трамп «розлучився» з Джеймсом Комі через те, що той прагнув політизувати розслідування у справі про втручання РФ у президентські вибори.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...