Смерть настала у результаті розриву міни.
Сергій Мосійчук служив у Збройних Силах України з січня 2016 року. Приймав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
У військового залишилися батьки.
В останню путь загиблого провели більше тисячі містян – родина, друзі, колишні однокласники, працівники установ та організацій, військові, а також очільники району та міста.
Поховали Сергія Мосійчука на Кореччині. Чин похорону у Свято-Миколаївському соборі м. Корця звершили 9 священників на чолі з благочиннним Корецького району митрофорним протоієрем Ярославом Воятом.
Вічна і світла пам’ять спочилому!
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...