Поховали Сергія Мосійчука, 20-річного захисника із міста Корець Рівненської області

Кореччина попрощалась з Сергієм Мосійчуком – 20-ти річним учасником антитерористичної операції, який загинув 26 березня 2017 року неподалік Авдіївки, внаслідок обстрілу бойовиками сил АТО.

Смерть настала у результаті розриву міни.

Сергій Мосійчук служив у Збройних Силах України з січня 2016 року. Приймав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

У військового залишилися батьки.

В останню путь загиблого провели більше тисячі містян – родина, друзі, колишні однокласники, працівники установ та організацій, військові, а також очільники району та міста.

Поховали Сергія Мосійчука на Кореччині. Чин похорону у Свято-Миколаївському соборі м. Корця звершили 9 священників на чолі з благочиннним Корецького району митрофорним протоієрем Ярославом Воятом.

Вічна і світла пам’ять спочилому!

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Прильоти російських ракет були по Україні. Тепер прилітає по Липецьку, де виготовляють залізо для цих ракет, - Тарас Загородній

понеділок, 26 лютий 2024, 0:00

"На початку війни багато хто з нас думав, що великі втрати зупинять Кремль. Їм плювати на українців, але тисячі смертей своїх солдатів не можуть лишити байдужими?! Можуть. За два роки війни РФ тільки вбитими втратила більше ніж 400 тис. солдатів. Теза ...

Військовий експерт Світан пояснив, чому довелося відійти у Кринках та Ласточкиному

неділя, 25 лютий 2024, 21:59

Від селища Очеретинської селищної громади Покровського району Донецької області Ласточкиного довелося відійти задля вирівнювання фронту, про що заявили ЗСУ. Військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, льотчик-інструктор Роман Світан прокоментував ситуа...