Віктор Чевгуз, адвокат, подав до СБУ заяву про свій самовідвід від захисту народного депутата Надії Савченко. Про це він повідомляє у Facebook, передають Патріоти України.
"Самовідвід. Не хотів подавати, але...", - пише юрист.
Чевгуз виклав копію своєї заяви, де сказано, що він узгодив цей крок з підзахисною.
У заяві він посилається на п.п. 2 і 3 ст.47 Кримінального процесуального кодексу, які дозволяють адвокату відмовитися від справи у разі незгоди з підзахисним щодо обраного ним способу захисту та через умисне невиконання підзахисним умов укладеного з захисником договору, яке проявляється, зокрема, у систематичному недодержанні порад захисника, порушенні вимог цього Кодексу тощо.
"Взаємна домовленість… усе інше без коментарів", - зазначив Чевгуз, відповідаючи на прохання "Української правди" пояснити своє рішення.
Як відомо, до цього моменту у Надії Савченко було три адвокати.
Її підозрюють у підготовці державного перевороту і терактів. Савченко загрожує до 15 років ув’язнення або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...