Порошенко сильно роздратував керівників ЄС - названо причину

За повідомленнями преси, головним у розмовах з президентом України на полях саміту було слово "корупція".

Фото: 24 Канал.Президент України Петро Порошенко викликав сильне роздратування в Європейському союзі заявами про необхідність визнати право України на членство в ЄС. Про це "Апострофу" заявили джерела в дипломатичних колах в Брюсселі, передають Патріоти України. Так, головним у розмовах з президентом України на полях саміту було слово "корупція". Саме на це звертали увагу Порошенка керівники ЄС, з якими він спілкувався.

У свою чергу, Порошенко на саміті розповідав про необхідність визнання права України на членство в ЄС, а після пішов ще далі і 1 грудня заявив про бажання провести референдум про вступ України в Євросоюз.

"Це відверте знущання над здоровим глуздом, з таким же успіхом можна провести референдум про політ на Місяць. Ми запитуємо, де реформи і боротьба з корупцією, нам відповідають: а де перспектива членства? Після цього немає сенсу вести діалог взагалі", - зазначив співрозмовник видання.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Какая-то невыразимая дикость. Россия до сих пор на коленях", - Казанський (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 2:00

У росіян немає почуття власної гідності, лише страх перед владою. "Смотрю краем глаза прямую линию с Путиным (что скажет на этот раз про Донбасс?), а там опять какой-то мужик на коленях стоит и что-то просит. Видимо, это новый флешмоб - падать на колен...

Хіти тижня. "У північних корейців зараз найбільший шок", - журналіст про переговори Трампа і Ина

понеділок, 18 червень 2018, 1:00

Трамп сказав, що говорив з Ином про права людини. Але це не означає, що вже завтра закриють концтабори, а в’язнів випустять на волю. "Коли керівники КНДР і США стояли перед своїми прапорами, кинулась у вічі схожість кольорів. Оскільки Ин навряд чи має ...