"Поступок не буде": США засмутили Росію позицією щодо України

Чорновіл зазначає, що Трамп не збирається послаблювати тиск на РФ.

Фото: 5 Канал.Політичний експерт Тарас Чорновіл вважає, що президент США Дональд Трамп хоч і використовує "доброзичливу" риторику по відношенню до Росії, але це не відбивається на його політиці. Про це він заявив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

"Це ми бачимо по роботі (спецпредставника США Курта - ред.) Волкера, в заявах якого дуже багато жорсткості по відношенню до Росії. Крім того, Трамп робить певні кроки, спрямовані на економічну ізоляцію Росії. Він домовляється з Китаєм, він організовує поставки американських енергоносіїв в Європу: вугілля і скрапленого газу, щоб якщо не зруйнувати, то жорстко обмежити геополітичні можливості Росії впливати на світ за допомогою енергетичного тиску", - пояснив свою позицію експерт.

Чорновіл також зазначив, що навіть "небажання" Трампа підтримувати нові санкції проти Росії було викликано внутрішньополітичних причинами.

"Навіть в законі щодо санкцій проти Росії, де Трампа звинувачували в тому, що він не поспішав його приймати, президента США обурили не власне санкції, а те, що його самого позбавили певної частини повноважень, на які він розраховував. І це його неймовірно обурило, але протиставити цьому він нічого не міг. Адже в США є певна роль кожної гілки влади, і цю роль нікому не можна переступати, в тому числі і Трампу", - зазначив він.

У той же час, дипломат, експерт "Майдану закордонних справ" Олександр Хара підтверджує, що заяви Трампа неправильно зрозуміли в Україні.

"Трамп каже, що, якби у США з Росією були хороші відносини і демократи не ставили б штучні палиці в колеса, можна було б вирішити і питання з Північною Кореєю, Сирією і Україною. При цьому він використовує цікавий вислів - "fullout", тобто щоб РФ вийшла з Сирії і з України. він розуміє, що ці конфлікти не припиняються якраз через деструктивну роль Росії", - заявив він.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Какая-то невыразимая дикость. Россия до сих пор на коленях", - Казанський (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 2:00

У росіян немає почуття власної гідності, лише страх перед владою. "Смотрю краем глаза прямую линию с Путиным (что скажет на этот раз про Донбасс?), а там опять какой-то мужик на коленях стоит и что-то просит. Видимо, это новый флешмоб - падать на колен...

Хіти тижня. "У північних корейців зараз найбільший шок", - журналіст про переговори Трампа і Ина

понеділок, 18 червень 2018, 1:00

Трамп сказав, що говорив з Ином про права людини. Але це не означає, що вже завтра закриють концтабори, а в’язнів випустять на волю. "Коли керівники КНДР і США стояли перед своїми прапорами, кинулась у вічі схожість кольорів. Оскільки Ин навряд чи має ...