Посудобійний антистрес: Новий атракціон в Японії знаходить охочих потрощити тарілки (відео)

Тарілочки, звісно, власним коштом.

Фото: sundaynews.info

Ми постійно чуємо, як відеоігри звинувачують в тому, що вони роблять людей жорстокими. Хоча самим нам відомо, що пара годин, проведених в Doom, навпаки знімуть з вас стрес і позбавлять від бажання, наприклад, вбити вашого галасливого сусіда, який вирішив повісити пару полиць в половину другу ночі, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Але японські підприємці, яким, судячи з усього, не були відомі цілющі сили відеоігор, вирішили створити розвагу, яке допоможе всім охочим спустити пару і зігнати всю свою злість на ні в чому не винних ... тарілочках.

У японському місті Осака відкрився заклад під назвою Piat Thor, в якому за певну плату вам дадуть запустити тарілки в стіну - чим більше заплатите грошей, тим більше дадуть тарілочок. За словами журналу Another Tokyo, за 5 тарілок з вас попросять 550 єн, а за 100 тарілок - цілих 7 тис єн.

Кожен учасник "атракціону" повинен одягнути спеціальний захист, який позбавить його від отримання травм. На тарілках можна малювати маркером і писати імена ваших заклятих ворогів. Також діє правило - на останній тарілці обов'язково потрібно написати своє потаємне бажання, яке обов'язково збудеться, якщо запустити цією тарілкою в стіну зі всієї своєї сили.
Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Що природно, то не потворно: Відпочивальниця засмагала топлес на громадському пляжі (відео)

четвер, 9 липень 2020, 10:00

У гонитві за ідеально рівною засмагою відпочивальниця оголила груди на громадському пляжі на березі Азовського моря.

"СБУ вирішила попросити Гонтареву не висловлювати своєї думки про МВФ. А може, СБУ все-таки займеться тим, чим їй належить?", - Фурса

четвер, 9 липень 2020, 9:59

Не сподобалося СБУ те, що Гонтарева запропонувала МВФ достроково забрати транш у зв'язку з тим, що Україна не виконує взятих на себе зобов'язань. "СБУ вирішила зробити заяву і попросити Гонтареву не висловлювати своєї думки про МВФ і не рекомендувати Ф...