
Відсторонений в грудні 2016 роки від служіння в церкві архієпископ Мстислав, який очолював Тернопільську та Хмельницьку єпархії Української автокефальної православної церкви, знову служить у церкві, повідомляє ТСН, передають Патріоти України.
Цей батюшка був вигнаний з церкви за п'яну бійку, яку він влаштував з іншими священнослужителями в одному з нічних клубів Тернополя.
Відзначається, що предстоятель УАПЦ митрополит Макарій відновив Мстислава на посаді керуючого Хмельницькою єпархією з титулом архієпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський.
Ця подія збурила Тернопільську єпархію УАПЦ, представники якої задумалися про відхід в Київський патріархат.
Митрополит Макарій пояснив своє рішення про відновлення скандального батюшки тим, що тільки він може відремонтувати дах, що протікає Хмельницької єпархії.
У той же час предстоятель УАПЦ наголосив, що дав Мстиславу останній шанс.
Нагадаємо, що після інциденту з п'яною бійкою тернопільського батюшку відправили на постійне покаяння, однак, коли в мережі з'явилося відео дебошу священнослужителів в барі, в УАПЦ були змушені відсторонити його від служіння в церкві.
Сам же Мстислав впевнений, що він «не такий поганий, як розмалювали».
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...
Родичі військовослужбовців 108-ї бригади ТРО стверджують, що їхні рідні перебувають на позиціях понад 150 днів. . Вони розповідають Радіо Свобода про неможливість виходу бійців з позицій, відсутність ротацій та голод. Військовослужбовці змушені пити і...