Правда, яка скрепам не подобається: У мережу виклали світлини про життя РФ після розпаду СРСР

Злидні, соціальні потрясіння та діти на вихованні вулиці, наркотиків та сигарет.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Французький фотограф Ліза Сарфаті знімала реальне життя росіян після розвалу СРСР з 1989 до 1998 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на BoredPanda.

Росія 90-х. Фото:  boredpanda.com

Сарфаті закінчила університет Сорбонна в 1979-му за фахом "Російська фотографія". У Росії прожила близько 10 років. У цей період фотографувала життя людей в Москві, Норильську і Воркуті.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Фотографу вдалося зловити в кадрі справжнє життя молоді того часу.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Свої роботи про життя в Росії Ліза представила у своїй книзі Acta Est. Цю роботу назвали справжньою історичною правдою пострадянської Росії, яку не показують в офіційних джерелах.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Фото показують, як люди переживають соціальні потрясіння і зміни політичного режиму в країні та молоде покоління, виховане вулицею, наркотиками та сигаретами.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...