Правда, яка скрепам не подобається: У мережу виклали світлини про життя РФ після розпаду СРСР

Злидні, соціальні потрясіння та діти на вихованні вулиці, наркотиків та сигарет.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Французький фотограф Ліза Сарфаті знімала реальне життя росіян після розвалу СРСР з 1989 до 1998 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на BoredPanda.

Росія 90-х. Фото:  boredpanda.com

Сарфаті закінчила університет Сорбонна в 1979-му за фахом "Російська фотографія". У Росії прожила близько 10 років. У цей період фотографувала життя людей в Москві, Норильську і Воркуті.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Фотографу вдалося зловити в кадрі справжнє життя молоді того часу.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Свої роботи про життя в Росії Ліза представила у своїй книзі Acta Est. Цю роботу назвали справжньою історичною правдою пострадянської Росії, яку не показують в офіційних джерелах.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Фото показують, як люди переживають соціальні потрясіння і зміни політичного режиму в країні та молоде покоління, виховане вулицею, наркотиками та сигаретами.

Росія 90-х. Фото: boredpanda.com

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

До Дня Збройних сил України: Чотири частини ЗСУ отримали почесні найменування

п’ятниця, 6 грудень 2019, 22:59

Відповідні Укази №881/2019, №882/2019, №883/2019 та №884/2019 були опубліковані на сайті голови держави. Сьогодні чотири військові частини ЗСУ офіційно отримали стрічки з почесними найменуваннями, передають Патріоти України. Їх особисто вручав президен...

Шокуюча правда: У психоневрологічному інтернаті на Дніпропетровщині пацієнтів били і примушували займатися сексом

п’ятниця, 6 грудень 2019, 22:48

При фіксації порушень кримінального характеру моніторингова група викликала поліцію. Шокуючий результат дав моніторинговий візит в Стародобровольський психоневрологічний інтернат, який знаходиться в Дніпропетровській області. Уповноважений Верховної Ра...