"Престарелый молодун и роднюля": У мережі підняли на сміх фото Поплавського із випускницею

Публіка вважає світлину проявом несмаку.

Шарж з вільного джерелаУ мережі висміяли фотографію "співаючого ректора" університету культури Михайла Поплавського, який поділився зображенням в своєму Instagram, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Відповідними матеріалами поділився популярний Facebook-паблік "Рагу.лі".

"Я так розумію естетику в кульках не викладають, тому що цей залік вона б не здала. А так, безумовно, в цьому статусі прекрасно все, особливо нагадування про те, що в Україні є вуз, який спеціалізується на підготовці" Алін Гросу ", - зазначив автор поста.


На фото зображений сам усміхнений ректор, який стояв

поруч з випускницею в напівпрозорому платті. "Краща учениця першого курсу",

- написав він. У соцмережі тут же

почали обговорювати світлини ректора.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...