Парад показал на какой уровень, из говна, вытащили армию и страну за 4 года. Воюющую страну. Именно поэтому так лютовали отдельные особи против парада. Потому что их устраивало то старое положение и состояние страны. К которому многие из них приложили руку. А вытащила "злочинна влада" и Порошенко. И да, ПВО и авиация на параде - это не просто круто. Это не просто "Вау". Это еще ряд крепких зубов показанных нашим мышебратьям. Показанных и готовых к применению.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...