Про паскудне ставлення до інвалідів у київському метро

Зі слів очевидця, людини з обмеженими можливостями.

Патріоти України пропонують пряму мову.

Мене вчора публічно зґвалтували.

Досі трясе від згадки. Я відчув повну безпорадність.

А ви питаєте як людям з інвалідністю живеться?

Прелюдія почалась на вході в метро Арсенальна.

Спершу одна працівниця станції запитала чи потрібна мені допомога. Я відповів, що не треба, сам впораюсь. Як з-за спини інша працівниця посміхаючись до вух перегороджує мені вхід зі словами.

- А не пущу!

І не пускає. "Нащо ж питали, коли всеодно "допомагатимете"?" Мороз.

Ок. Зачекаю, часом і 20 хвилин чекаєш цієї "допомоги", щоб в метро пустили.

На диво, цього разу за 3 хвилини організувались. Тут приходить тьотка в помаранчевому жилеті і починає тягти мене спиною назад з жорстким ствердженням "відпусти колеса, не чіпай! Я сама все зроблю". Я намагався пояснити, що мені потрібен контроль над ситуацію, хоча б до ескалатора самому доїхати, та їй було байдуже. Вона тягла мене далі.

Я ніколи в житті не відчував такої безпорадності. Мою гідність повільно ґвалтували на очах купи людей, а я не міг ніяк їй протистояти. Бо "такі правила" і якщо я хочу скористатись метро, то повинен заплатити (і гроші тут ні до чого). Я не міг нікому дивитись в очі. І це був не сором, а щось гірше. Так я з нею проїхав перший довгий ескалатор. Сильно пригнічений, втекти я не встиг. Це повторилось і на другому.

Мене тіпало ще довго, і опісля ніщо не зараджувало. Я не міг себе пересилити жити моментом, бо той випадок вразив до глибини. Трохи менше б внутрішніх сил і я б закрився вдома і хрєн куди виходив після такого. Та я розумію, що ніхто не може впливати на моє життя окрім мене самого і тому постараюсь викинути зсередини.


Однак, питання до КП "Київський метрополітен": "шо за х?йня?!".

Легше автостопом по селах, аніж кілька станцій метро в столиці.

Ваші правила по наданню послуг пасажирам з інвалідністю забирають час і вбивають бажання жити.

Дмитро ЩЕБЕТЮК

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Червона королева": Історія найскандальнішої манекенниці СРСР (фото, відео)

вівторок, 26 травень 2020, 23:30

Доля Регіни була трагічною. Модель померла в психіатричній лікарні у віці 52 років. Регіна Збарська свого часу була однією з найяскравіших радянських манекенниць, у СРСР її називали "королевою подіуму", а за кордоном – "найкрасивішою зброєю Кремля" і "...

Навколо Тищенка скандалів забагато: Політолог Фесенко спрогнозував, хто може стати мером Києва

вівторок, 26 травень 2020, 19:44

Думка Президента Зеленського, можливо, буде вирішальним фактором при висуненні кандидатури від СН на виборах мера Києва. "Пока еще не ясно, когда и как состоятся праймериз в "Слуге народа" (СН) по выдвижению кандидата на мэра Киева. Но среди всех потен...