Про те, як російські "погранці" на КП бандерівщину розвели

Історія від Сергія Запорожського розповідає, як російське нехлюйство та байдужість працюють як вакцина від "руцкаго міра".

Патріоти України пропонують пряму мову автора.

Є у мене в Харкові тітка. Вирішила вона заощадити 1200 гривень і відправитися в Москву на автобусі. Я її попереджав, що на кордоні її чекає російське пекло. Інформацією володів. Не послухала мене тітка.

Вчора вона о 19.00 виїхала з Харкова і о 20.00 автобус був на кордоні. Попереду було 7 автобусів. Українські прикордонники пропустили 8 автобусів за 1 годину 45 хвилин.

А далі тітку чекав "русскій мір".

До речі, вона у мене не бандерівка. Леніна в Харкові охороняла, Кернеса славить... Я, звичайно, роботу із нею веду, по роззомбуванню, але треба визнати, що реалії "русскага міра" роззомбовують найкраще.

І минулої ночі сеанс раззомбування був просто шикарний.

Ці 8 автобусів простояли перед російським кордоном з 21.45 до 5.15. Тупо простояли. Потім почали перевіряти. Теж досить швидко.

І саме про це я попереджав тітку. Я знав, що російські прикордонники роблять просто западло. Спеціально знущаються. Безумовно, не самі. Є наказ згори.

І якби ж то, в цих автобусах були львів'яни. Але там же був харківський "русскій мір". Брати і сестри.

Загалом, тітка дещо зрозуміла. Уже без моїх слів. Спасибі, російським прикордонникам. Вони працюють на нас. На бандерівців.

Сергій ЗАПОРІЗЬКИЙ

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО зазнав чималих несанкціонованих змін: На території Лаври Паша Мерседес будував готелі та ресторани – політолог

вівторок, 21 березень 2023, 3:00

Релігійна організація московського патріархату на чолі з митрополитом УПЦ МП Павлом Лебедем вже десятки разів грубо порушила умови оренди комплексу. На території Національного заповідника “Києво-Печерська Лавра” митрополит УПЦ МП Павло Лебідь, в народі...

"Хіба ж можна так лякати росіян - що США тепер в будь-якому випадку тупо розкатає Росію на купку трісок, бо в них "депресія", - Голобуцький (відео)

понеділок, 20 березень 2023, 23:15

"Падение банков означает только одно – вероятность крупномасштабной войны резко возросла. Поскольку США другого варианта выхода из депрессии, которая им грозит в результате этого кризиса, кроме как раскручивания крупномасштабной войны, в которой они мо...