Про ватників, Крим та місцеву нерухомість

Або: ​Як мої знайомі з Росії в Криму будинок купували.

Фото з відкритих джерелПатріоти України передають повчальну історію авторства Костянтина Кукушкіна.

Передісторія: в Криму років 20 не були, але по зомблящіку дуже рекламують, тому поїхали спочатку на розвідку. Повернулися, далі цитую з їх слів і дозволу:

Була в Криму. Ісплевалась так, що слів не достатньо буде, там такий капець, що ще вони з совка не вилізуть ніколи. Зате зрозуміла - там жити я точно не хочу і не буду.

Причин купа на те. Але головне - в голові у них - не зрозумло що. Або вони все ще Україна, чи то росія, чи то хто. Ціни - здирництво.

Обманюють на гроші. СКРІЗЬ!

Озлоблено-жадібні до хамства, мовляв-ми стали жити в росії і зубожіли різко (а то до Росії, можна подумати, багато жили, навіть без податків і касових апаратів).

І ось ви росіяни - вивертайте свої кишені, ви нам винні. Нічого не роблять, вірять, сподіваються і чекають. Повний совок... Може і є де пристойні місця, але там для олігархів напевно.

За 10 днів, з дорогою (туди на машині, назад на літаку), в совкових умовах, в море не ходила і не засмагала (немає умов) сама готувала, сама ходила в магазин, сама за собою прибирала і мила посуд - віддала 50 тис руб, на ці гроші спокійно до Туреччини можна було поїхати і краще відпочити.

Єдино що сподобалося - Севастополь як місто, особливо його історія, чи не одне яскраве враження про Крим до самого дна, звідки повернення просто немає.

Ось такий крик душі. Обіцяли ще накричати коли думки уляжутся.

Konstantin KUKUSHKIN

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...

"Сменить режим возможно, но невозможно совместить Россию с правдой. Останется либо страна, либо правда", - блогер

п’ятниця, 20 травень 2022, 20:39

"Когда-то, объявив гласность, советские реформаторы надеялись очистить СССР от скверны дремучих заблуждений. Но слова правды разрушили 285-миллионную страну в течение нескольких месяцев. Опыт полезный и для сегодняшнего дня", - пише одеський блогер Ол...