Прокуратура змусила сервіс бронювання змінити помилку стосовно приналежності Криму (фото)

Кримінальне провадження щодо сервісу бронювання було розпочато в грудні 2016 року

Booking.com. Фото: zagrannik.org

Найбільший сервіс бронювання готелів Booking.com виправив інформацію щодо Криму на своєму сайті, вказавши, що півострів належить Україні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим, передають Патріоти України.

Компанія Booking.com повідомила прокуратурі АР Крим про те, що інформацію було виправлено.

"Зараз на сайті Booking.com при позначенні місця розташування певного об'єкта нерухомості в Криму після інформації щодо конкретного населеного пункту вказано, що він розташований на території України", - йдеться в повідомленні.

На доказ своїх слів прокуратура АРК докладає скріншот з Booking.com.

Відзначимо, що в інформації щодо більшості готелів на сайті вказано населений пункт і те, що він розташований у Криму, без згадки країни.

Щоб побачити виправлення, потрібно спеціально ввести "Україна" після введення населеного пункту.

Нам зустрівся і готель, біля якого зазначено, що Крим розташований в Росії.

Також у прокуратурі повідомляють, що Booking.com врахувала інші зауваження і повідомила, що нею вжито додаткових заходів на виконання санкцій ЄС для запобігання використання її веб-сайту для здійснення поїздок до Криму в туристичних цілях.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона", - блогер із Одеси

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:14

"В Туркменистане, куда Путин поехал просить железо и мясо с клеймом ОДКБ, его настигла и поразила шутка Бориса Джонсона. Британский премьер в Мадриде, где стояла жара, иронично предложил коллегам раздеться до пояса, мол, тогда будем походить на «решите...

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало", - Голобуцький

п’ятниця, 1 липень 2022, 0:00

"Стрелков считает это поражением. А мы считаем, что это только начало. Освобождены будут все земли Украины. А Стрелков будет доживать свой век где-то под Житомиром. Как заключённый за военные преступления", - написав політтехнолог Олексій Голобуцьки...