Прозріли? У Берліні пройшов мітинг проти друзів Путіна (фото)

Противників російської політики зібралося вдвічі більше, ніж прихильників.

В Берліні протистояння прихильників та противників політики Росії. Фото: УкрінформУ неділю, 27 травня, у центрі Берліна пройшли протести проти політики Росії та тих, хто її підтримує, повідомляють Патріоти України з посиланням на "УКРІНФОРМ".

У столиці Німеччини пройшли дві акції, ініціаторами яких стали правопопулісти, що підтримують РФ, а також їхні політичні опоненти.

Для збереження правопорядку було задіяно понад 2 тис. поліцейських. Їм довелося застосувати перцевий газ для недопущення зіткнень.

Правопопулісти - учасники "Альтернативи для Німеччини", так звані АдГ. Вони, будучи прихильниками, зокрема, політики президента РФ Володимира Путіна, разом з іншими використовували плакати та транспаранти з написами кирилицею.

Відзначається, що одними з основних прихильників руху є російські німці, які в основному й голосували за цю партію на торішніх парламентських виборах у Німеччині.

Зі свого боку їх опоненти, учасники альянсу "Зупиніть ненависть - зупиніть АдГ" використовували на демонстрації гасло "Расизм - не альтернатива". Вони й виступили проти "друзів Путіна".

За даними поліції, замість 10 тисяч правопопулістів на демонстрації зібралося вдвічі менше учасників. Тих же, хто виступив проти "нового нацизму", було вп'ятеро більше - близько 25 тисяч.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Один із них - переможець "Битви екстрасенсів": В РФ заявили про затримання учасників РДК (фото)

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:00

Російські "воєнкори" заявили про затримання нібито кількох учасників "Російського добровольчого корпусу" у Москві. Один із затриманих – переможець "Битви екстрасенсів", передають Патріоти України. Як стверджує "воєнкор" Данило Безсонов, у Москві пройшо...

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...