Приготуйсь загадувати бажання! - Українці вже сьогодні зможуть побачити зорепад

Під час зорепаду слід думати про хороші речі, планувати майбутнє, але не розповідати про це іншим людям. Варто повірити у свої бажання і тоді вони обов'язково здійсняться.

Українці зможуть спостерігати дивовижний зорепад починаючи з 19 квітня. Потік Ліріди триватиме до 25 квітня, передають Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

А ось яскраве шоу астрономи прогнозують на наступні понеділок і вівторок. Зірки будуть падати не так швидко, приблизно – 20 метеорів на годину, тому часу загадати бажання предостатньо.

Зорепад Ліріди так називається через близьке розташування до сузір'я Ліри. Зорепад є значущим для творчих людей, у яких в цей період, можливо, з'являться нові незвичні ідеї.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому Грузія і Молдова не допоможуть Україні здолати Росію, - Кочетков

субота, 21 травень 2022, 11:20

"Днями президент Молдови Майя Санду звернулася до Росії щодо виведення російських військ з Придністров’я. Кремль, бачачи, що в Україні він програє, розуміє, що йому треба виводити ескалацію на новий рівень. Поки що вони від цього втрималися, але не том...

"Существует только два варианта развития событий в России", - Ейдман

субота, 21 травень 2022, 8:13

"New York Times опубликовала статью профессора Йельского Университета, известного специалиста по истории Второй мировой войны Тимоти Снайдера под названием "Это должно прозвучать: Россия - фашистское государство", - пише у своєму блозі Ігор Ейдман, пер...