Приходько вибачилася перед українцями за те, що підтримувала Савченко

Українська співачка, волонтер і активний громадський діяч Анастасія Приходько вибачилася перед українцями за підтримку народного депутата, а дещо раніше російської полонянки Надії Савченко.

Думкою щодо скандальних дій нардепа артистка поділилася в студії "Обозревателя". В ході бесіди з Анастасією Приходько журналістом було порушено питання провокаційного діалогу Надії Савченко з представниками бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки", на що співачка відреагувала досить різко. "По-перше, я хочу попросити вибачення у всіх українців за те, що я її підтримувала. Вибачте. Я не очікувала такої зради. Я абсолютно не підтримую її дій, мені соромно за неї. Її політика підриває авторитет. Так не можна чинити", - заявила Приходько.

При цьому артистка впевнена, що за спиною Савченко явно стоїть фігура побільше, яка просто диктує правила цієї провокаційної гри. "Я розумію, що у кожного політика є політолог або кризовий менеджер, але мені і правда цікаво, хто її політолог. Хто вигадує цей образ? Хто її змушує все це робити, і що буде в результаті?" - задалася питанням співачка.

Приходько зазначила, що дуже незадоволена діями Надії Савченко. "Вона не повинна була йти в політику, вона нічого в ній не розуміє. Це те ж саме, якщо я зараз піду співати в оперний. Їй вибрали такий ось агресивний образ, чому він повинен бути агресивним? Що це за образ? Що за одяг на ній? Це якийсь політичний хід, її до чогось готують ", - поділилася думкою артистка.

Однією з версій Приходько називає можливу політичну партію Надії Савченко. Співачка допускає, що нардеп візьме участь у виборах. "Але фрази про те, що Майдан і Антимайдан мали спільні цінності, що потрібно вести переговори з Захарченко, Плотницьким ... Чесно, я в розгубленості. Ми всім світом підтримували Надію Савченко, а отримали зовсім інше", - зізналася співачка.

Як назва для партії Савченко артистка бачить варіант "БезНадія для украінців" ("Безнадежность для украинцев").

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Стиль Франко" не актуален, или Секреты дресс-кода для депутатов", - блогер (фото)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:58

"Лидер партии "Слуга народа" Дмитрий Разумков, который претендует на пост спикера Верховной Рады, в недавнем интервью уже заявил, что он приверженец классического официального дресс-кода для политиков. Но что это за стиль такой?" - йдеться у популярно...

Навіщо З'єднаним Стейтам Америки Ґренландія?

понеділок, 19 серпень 2019, 7:27

Непросте питання. Зателефонував знайомий, і хоч ми з ним на телефонних перехрестях не зустрічалися вже років півтора-два, запитав, начебто, ми вчора розмовляли:. - Так що, пане письменнику, будемо віддавати чи нехай Трамп оближеться? - Що й кому віддав...