Приходько вибачилася перед українцями за те, що підтримувала Савченко

Українська співачка, волонтер і активний громадський діяч Анастасія Приходько вибачилася перед українцями за підтримку народного депутата, а дещо раніше російської полонянки Надії Савченко.

Думкою щодо скандальних дій нардепа артистка поділилася в студії "Обозревателя". В ході бесіди з Анастасією Приходько журналістом було порушено питання провокаційного діалогу Надії Савченко з представниками бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки", на що співачка відреагувала досить різко. "По-перше, я хочу попросити вибачення у всіх українців за те, що я її підтримувала. Вибачте. Я не очікувала такої зради. Я абсолютно не підтримую її дій, мені соромно за неї. Її політика підриває авторитет. Так не можна чинити", - заявила Приходько.

При цьому артистка впевнена, що за спиною Савченко явно стоїть фігура побільше, яка просто диктує правила цієї провокаційної гри. "Я розумію, що у кожного політика є політолог або кризовий менеджер, але мені і правда цікаво, хто її політолог. Хто вигадує цей образ? Хто її змушує все це робити, і що буде в результаті?" - задалася питанням співачка.

Приходько зазначила, що дуже незадоволена діями Надії Савченко. "Вона не повинна була йти в політику, вона нічого в ній не розуміє. Це те ж саме, якщо я зараз піду співати в оперний. Їй вибрали такий ось агресивний образ, чому він повинен бути агресивним? Що це за образ? Що за одяг на ній? Це якийсь політичний хід, її до чогось готують ", - поділилася думкою артистка.

Однією з версій Приходько називає можливу політичну партію Надії Савченко. Співачка допускає, що нардеп візьме участь у виборах. "Але фрази про те, що Майдан і Антимайдан мали спільні цінності, що потрібно вести переговори з Захарченко, Плотницьким ... Чесно, я в розгубленості. Ми всім світом підтримували Надію Савченко, а отримали зовсім інше", - зізналася співачка.

Як назва для партії Савченко артистка бачить варіант "БезНадія для украінців" ("Безнадежность для украинцев").

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Зеленский и Баканов решили выдать России сдавшихся по программе СБУ свидетелей военного присутствия РФ на Донбассе" - волонтер Донік

середа, 11 грудень 2019, 23:54

Можно я вам эйфорию от "обмена пленными" подпорчу? А теперь смотрите, что же у нас получается по поводу освобождения заложников. На прошлый обмен Зеленский щедро отдал весь обменный фонд боевиков и россиян. Сейчас у нас нет никого. Знаете, что в этой с...

"Путину не победить украинский народ. В последнее время он начал понимать это все более отчетливо", - російський журналіст

середа, 11 грудень 2019, 23:51

Немає сумнівів, що запланований в березні саміт виявиться не менш безглуздим, ніж нинішній. "Не тратьте усилия на изучение нюансов встречи Зеленского с кремлевским людоедом. Сосредоточьтесь на донбасском фронте, где обстрелы не прекращаются ни на минут...