Пристаркуваті радянські піонери вимагають встановити пам'ятник Павлику Морозову в Москві

Хай хоч щось постоїть у старперів.

Малюнок з вільних джерел
Група членів партії "Комуністи Росії" виступили з ініціативою відновити пам'ятник Павлику Морозову в Москві, розповідають Патріоти України.

Як повідомила радіостанція "Говорит Москва", запит до мерії направив голова Московської піонерської організації Максим Сурайкін.
Пам'ятник Павлику Морозову було встановлено в 1948 році на Пресні за особистою ініціативою Йосипа Сталіна. У 1991 році він був знесений.
За радянських часів Павлика Морозова проголосили піонером-героєм, який боровся з куркульством і був убитим в 1932 році за те, що повідомив владі про антирадянські настрої свого батька і діда.
У 1987 році на Заході вийшла книга письменника Юрія Дружникова "Донощик 001, або Вознесіння Павлика Морозова". Опитавши живих свідків, автор встановив, що вся історія Павлика Морозова - радянський пропагандистський міф. У тому ж році Дружников був змушений емігрувати з СРСР на Захід і помер в США в 2008 році.
Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Риск для граждан Украины заключается не в перелетах в Турцию. Куда опаснее не та страна, куда они едут отдыхать, а та, куда они потом возвращаются. Это позорище", - епідеміолог про заяву Зеленського

понеділок, 19 квітень 2021, 6:12

"Заявление президента Зеленского о наращивании туристического потока из Украины в Турцию свидетельствует о том, что у него нет понимания об эпидемиологической ситуации ни в Украине, ни в Турции. Это еще раз доказывает, что в окружении президента нет со...

"Если дернутся, то уже никакого "Минска-3" не будет, и останавливаться будут уже не на границах Донецкой и Луганской областей", - Пушилін хвалився Соловйову, як давитиме "біндєр"

понеділок, 19 квітень 2021, 0:00

Рейк'явік знов у небезпеці. Всі знають, що старий МММщик слів на вітер не кидає. І кожне слово "щире золото правди". "Голова "ДНР" Пушилін в ефірі YouTube-каналу «Соловьёв.Live» в неділю розповідав, як він нас "давитиме", - написав політтехнолог Олексі...