Збройні сили України привели в бойову готовність резервні підрозділи в зв'язку із загостренням ситуації на Донбасі. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань антитерористичної операції (АТО) Андрій Лисенко, передають Патріоти України.
При цьому він наголосив, що боєготовність підрозділів і так висока, "далі збільшувати нікуди".
"Бійці знаходяться у стані постійної бойової готовності - відбити атаку і так далі. Також приведені в готовність наші резервні сили, сили, які знаходяться у місцях відводу техніки, яка по Мінським домовленостями зараз контролюється, зокрема представниками місії ОБСЄ", - повідомив Лисенко.
Він наголосив, що в разі загострення ситуації, сили АТО будуть вживати всіх необхідних заходів, щоб не допустити просування бойовиків на підконтрольні державній владі території.
Спікер також підтвердив, що були зафіксовані факти передачі Росією додаткової техніки терористам.
"Були зафіксовані колони військової техніки з особовим складом, бронетранспортери. Інформація про танки, які нібито заходили, не підтвердилася", - сказав він.
Лисенко додав, що в районі Луганська надлишок військової техніки, однак у бойовиків не вистачає водіїв і механіків, щоб задіяти її в повному обсязі.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...