Путін все ще мріє обміняти Донбас на Крим - Піонтковський

​Російський президент Володимир Путін готовий піти з українського Донбасу лише в обмін на Крим. Сценарій такого "відходу" в Кремлі вже обговорили з американською стороною.

Російський президент Володимир Путін готовий піти з українського Донбасу лише в обмін на Крим. Сценарій такого "відходу" в Кремлі вже обговорили з американською стороною.

Про це повідомив російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський, зазначивши, що очільник Кремля також наполягатиме на знятті російських санкцій, які Захід та США застосували через окупацію Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на Корупція.Інфо

"З різних джерел мені добре відомі деталі консультацій, які проходили. Вихідний темнічек різноманітних кремлівських посланців був один і той же: з Донбасу ми поступово відповзаємо, але Кримнаш, там наш сакральний Херсонес, про Прибалтику ми ніколи і не думали, це все ваші русофобські вигадки; Сирія ні нам, ні вам не потрібна, вона все одно розвалюється, за нами нехай залишиться алавітський анклав з військово-морською базою; донбаські санкції знімаються, а кримські нас особливо не хвилюють", — повідомив політолог для видання "Радіо Свобода"

Піонтковський також зазначив, що українці не прийняли ідеологію "русского мира", а ядерний шантаж Кремля зазнав повного провалу.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...