Путін ослаблює та знищує ЄС: Президент Болгарії висунув звинувачення проти Росії

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Президент Болгарії Росен Плевнелієв заявив, що уряд Російської Федерації будь-якими способами намагається дестабілізувати ситуацію в Європейському Союзі.
За словами Плевнелієва, Кремль фінансує антиєвропейські партії і ЗМІ, як в Болгарії, так і в інших європейських країнах, намагаючись таким чином підірвати ЄС зсередини.

Президент Болгарії підкреслив, що Росія переслідує ті ж цілі, що колись ставив перед собою і СРСР, а саме ослаблення Європи і поширення сумнівів з приводу цінності демократії і верховенства права. Плевнелієв акцентував увагу на тому, що європейці повинні знати про те, що відбувається і на що спрямована путінська пропаганда.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що ЄС перебуває в глибокій кризі.



Джерело

Опублікував: Карпатський Слон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кріпак свого батька, який став видатним істориком і одним з основоположників національного відродження України

вівторок, 19 травень 2026, 15:04

16 травня народився один із засновників української історичної науки Микола Костомаров. Саме він запросив до Кирило-Мефодіївського братства Тараса Шевченка і написав статутний документ цього товариства. . Життя Костомарова мало багато драматичних пово...

Z-патріот та зек ​Гіркін у захваті від стратегії ударів України по Москві

вівторок, 19 травень 2026, 14:50

Противник в течение двух лет старательно реализовывал принятую стратегию на создание перевеса в беспилотных воздушных средствах и достижение паритета в ракетных средствах… Дальше его перевес будет только нарастать. Вот что значит правильно выбранная страт