"Путін зробив все для того щоб позбавити Росію місця у світовій еліті", - Шендерович

Російський письменник заявив, що з президентом Росії ніхто і надалі не буде рахуватись.

Володимир Путін. Фото: allnews.com.ua

Президент Російської Федерації Володимир Путін не зможе втекти з країни, якщо у нього почнуться проблеми, як це зробив у лютому 2014 року тодішній український лідер Віктор Янукович, тому що у нього немає союзників. Таку думку в ефірі "Ехо Москви" висловив російський письменник Віктор Шендерович, передають Патріоти України.

"Різниця між Януковичем і Путіним досить істотна. Старшого брата немає. Він сам старший брат - Путін, я маю на увазі. Є що? - є величезна армія, здатна завдати величезної шкоди. Є ядерна зброя як фактор шантажу. Ось ці інструменти є... Енергоресурси для підкупу... Територія - це скоріше перешкода. А ось ядерна зброя, армія і ресурси - так, скільки це буде триматися", - сказав він.

При цьому, зауважив письменник, зараз ці ресурси у господаря Кремля зменшуються.

"Але зверни увагу, як зменшуються ці ресурси. Все. Включаючи, до речі, військові... Тому що скільки ... місяць тому цей наш, блатноватого виду, представник в ООН вимагав, щоб йому дивилися в очі? Так ось мрії збуваються: нам подивилися в очі, Америка вже сформулювала, що Росія є - противником. Тільки що сформульовано в документах. Внутрішніх. Ми - противники... Не про США говоримо! Ми говоримо про нас, про наші взаємини зі світом. Ми самі себе витіснили на узбіччя, у блатняк", - додав Шендерович.

Він також вважає, що з РФ ведуть переговори тому, що її влада "при наявності ядерної зброї симулює неосудність".

"З тими, у кого є ядерна зброя, і хто при наявності ядерної зброї симулює неосудність, - з ними, звичайно, розмовляють. Нанести шкоду ми можемо дуже велику. І всі це розуміють. Тому з нами, звичайно, будуть розмовляти. У 2012-у році нагадаю, ніхто не розмовляв. У 2014-у на саміті ніхто не розмовляв. Так він поодинці снідав, в обнімку з коалою фотографувався. Та й поїхав. Ніхто з ним... "Полковнику ніхто не пише". Він влаштував Сирію, - звичайно, з ним змушені рахуватися. Але "пісок неважлива заміна вівсу". І це не називається місце в еліті світу. Це називається - ти став проблемою. Ти заявив себе як проблема. Цю проблему світ переважаючими силами буде вирішувати по можливості", - заявив письменник.

Шендерович наголосив, що Захід в особі Путіна має справу з "проблемою", проте вона вирішувана.

"Ну да, велика проблема. Я ризикну отримати знову, але - з Гітлером довше не могли вирішити, зі Сталіним довго не могли вирішити. Ця проблема вирішується зараз. Це набагато менша проблема для світу, ніж Сталін чи Гітлер. Повір, набагато менша. І проблема зафіксована. Путін зробив все для того, щоб за кілька років ми вийшли зі світової системи. З рівноваги світової. Зі світової еліти. Ми стали не партнером, а проблемою. Світ навів очі на різкість, буде цю проблему вирішувати", - резюмував він.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Триумфальный день "большой закладки" ВМФ РФ может стать ее историческим позором", - Злий Одесит

вівторок, 14 липень 2020, 12:15

Майбутнє цих кораблів бачиться дещо туманним... "Благая весть разнеслась намедни по российским информационным площадкам. Отложенная ранее из-за коронавируса единовременная закладка шести единиц для ВМФ РФ таки состоится, причем на этой неделе – 16 июля...

А далі почався балаган...: Разумков і Геращенко поскандалили у прямому ефірі

вівторок, 14 липень 2020, 12:12

Єдине з чим погодився Разумков, це з тим, що Україні дійсно не вистачає державних діячів, а політиків у нас вдосталь. Вчора, 13 липня, в ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV відбулась словесна перепалка між спікером парламенту Д...