Путінські спецназівці під час затримання активістів били навіть пенсіонерів (відео)

81-річною Тамара Михайлівна розповіла про побиття з боку військових.

Пенсіонерка. Фото: https://www.facebook.com

29 квітня в низці міст Росії пройшла організована рухом "Открытая Россия" акція "Набрид". Її учасники приходили до представництв президента Володимира Путіна і подавали звернення з вимогою не балотуватися в президенти на виборах 2018 року, зазначають Патріоти України з посиланням на "Гордон".

"Нас наразі ненавидить увесь світ – тільки через цього, вибачте, упиря", – заявила вона. Пенсіонерка додала, що без війни президент РФ Володимир Путін не втримається при владі. "Я написала в листі: "Досить, Путіне, брехати, красти, воювати", – розповів вона. Бабуся додала, що кілька років тому була за Путіна і той "був її кумиром". "Але от заради інтересу я вийшла 6 травня 2012 року, просто подивитися, а чого ж люди нарікають, чим вони незадоволені? Я просто стою здивована. Проходить ОМОНівець, як дав мені кулаком під серце, я аж задихнулася. Після цього я стала брати участь у цих масових заходах", – розповіла Тамара Михайлівна.

Рух "Открытая Россия" 15 квітня анонсував на 29 квітня акцію "Набрид" – протест проти висунення Путіна на четвертий президентський термін. Прокуратура Москви заявила, що хода неузгодженим маршрутом буде незаконною.

Володимир Путін обійняв посаду президента Росії втретє у 2012 році.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...