​"Путин - царь, а не президент, он является классическим примером диктатора": Каспаров вказав на головну проблему росіян (відео)

Трагедія показала величезні системні проблеми в РФ, але президент Володимир Путін залишився поза критикою.

Іван Тютрін. Фото: tomskw.ru

Пожежа в торговому центрі "Зимова вишня" в російському Кемерово свідчить, що росіяни вірять в міф про "доброго царя і поганих бояр", зазначають Патріоти України.

Трагедія показала величезні системні проблеми в РФ, але президент Володимир Путін залишився поза критикою. Про це в ефірі програми "Західний погляд" на ObozTV заявив російський опозиціонер Іван Тютрін - член "Об'єднаного громадянського фронту" Гаррі Каспарова.

На думку російського опозиціонера, населення РФ навряд чи "прокинеться" і відреагує. "Люди не связывают трагедию с нынешней ситуацией в России. Они пытаются объяснить трагедию тем, что кто-то не сделал свою работу так, как надо. Вся та история показывает, что Россия – страна с огромными проблемами в сфере инфраструктуры и безопасности… Но люди не связывают ситуацию с политическими событиями в России", - сказав він.

Як підкреслив Тютрін, пожежа в Кемерово став проблемою для Путіна і влади, але великих наслідків не матиме, оскільки "на даний момент росіяни не мають чіткого розуміння ситуації".

"Путин – царь, а не президент, он является классическим примером диктатора с фашистскими замашками и авторитарным режимом. Как мы знаем из истории, россияне обычно разделяют понятия "царь" и "плохие бояре". Путин остается вне критики благодаря кремлевской пропаганде", - відмітив він.

Як повідомляв "Обозреватель", губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв після пожежі в "Зимовій вишні" вирішив за власним бажанням достроково покинути пост глави регіону.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Почему отключение смартфонов в России резко приблизит победу Путина в войне - Рибніков

субота, 28 січень 2023, 2:40

В последнее время российские журналисты так обеспокоенно говорят о том, что ЦРУ в любой момент может отключить православный сегмент мобильных телефонов и прочего интернета, как будто это что-то плохое. Рассказываем, почему это не только не так, а еще и...

Ференц Геленчер: «Орбан, однозначно, є посіпакою Путіна»

субота, 28 січень 2023, 1:23

Лідер угорської опозиційної партії про те, чому очільник угорського уряду формує з України образ ворога. Уряд Віктора Орбана зробив усе, аби українці сприймали Угорщину коли й не як ворожу, то вже точно не як дружню державу. Та угорці — це не лише Орба...