Пияцтво бий! Індійським нареченим подарували бити для виховання чоловіків-п'яничок

Кілька сотень наречених під час масового одруження в індійському штаті Мадхья-Прадеш отримали в подарунок дерев'яні кийки.

Фото: depositphotos.com

Міністр уряду штату Гопал Бхаргава, вручаючи півметрові бити, якими зазвичай користуються при пранні, закликав дівчат застосовувати їх, якщо їхні чоловіки, випивши, спробують їх ображати, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Таким чином влада хоче допомогти боротися з домашнім насильством. Міністр закликав дівчат перед застосуванням кийків спробувати поговорити з чоловіками. І вже якщо це не допоможе, тоді "нехай кийки поговорять з ними". Для цієї мети замовили 10 тисяч дерев'яних бит.

Під час масової весільної церемонії такий подарунок отримали близько 700 наречених. На всіх кийках було зроблено напис: "Для биття п'яниць", а також "Поліція не втручатиметься".

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сильный тот, кто молча даст по морде, а не тот, кто громче всех кричит "мы до Киева дойдем", - Олена Кудренко

субота, 22 січень 2022, 0:22

"Читаю сейчас множество мнений. Действительно, обстановка бьёт по нервам, и может сложиться впечатление, что Украина сегодня - это кучка патриотов, окружённая громадной кучей коллаборантов и сепаров. Нас меньшинство, а их большинство, и значит нас "сда...

"Для чого було обирати об’єктом для прогнозування великої війни і жорстокої окупації саме харків’ян, коли в тій самій ситуації Запоріжжя, Одеса, Миколаїв?.. Це у Зеленського щось особисте?" - Голобуцький

субота, 22 січень 2022, 0:00

Навіть дуже тепла ванна мусить мати якісь береги... "Заява Зеленського для «Вашингтон Пост» - просто чергове підтвердження тотальної відсутності в нього і в усього ОП будь-якої стратегії, будь-якої загальної концепції внутрішньої і зовнішньої політики"...