Писати не потрібно: Gmail зможе створити лист без участі користувача

Компанія Google представила нову функцію Smart Compose, що буде автоматично доповнювати текст.

Ілюстрація. Фото: 24 канал

Компанія Google представила нову функцію, що може з’явитись у пошті Gmail, повідомляють Патріоти України з посиланням на tehnot.com. Це функція автоматичного доповнення тексту.

Так, за допомогою функції Smart Compose, Gmail автоматично запропонує фрази в листі. Для цього будуть задіювати штучний інтелект. Програма сама підставить ім'я одержувача, припустить, які стандартні фрази можуть бути використані у листі, а також адресу, якщо користувачі домовляються про зустріч в конкретному кафе.

Ця нова функція запрацює вже у цьому місяці. Щоправда, у компанії не уточнили, чи буде підтримуватися будь-яка інша мова, окрім англійської.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В пеклі зачекалися: Британська Mirror відзначила поганий вигляд Путіна під час прийому президента союзної Куби

середа, 30 листопад 2022, 16:25

Свіжі чутки про стан здоров'я володимира путіна з'явилися після того, як у мережі з'явився ролик, на якому кремлівський фюрер тримається за стілець фіолетовою на вигляд рукою, а обличчя при цьому виглядає набряклим. На відео, опублікованому на сайті Кр...

Не тільки Patriot-ом одним, - Коваленко

середа, 30 листопад 2022, 14:25

Сейчас много говорят о намерении передать Украине ЗРК Patriot. Но, не смотря на позитив от этих разговоров, я испытываю по этому поводу сомнения. . Прежде всего, разговоры это разговоры, а намерение это лишь намерение. Помимо этого, следует понимать, ...