Рай для любителей пива: В Ісландії ввели незвичайні СПА-процедури

​У країні вулканів та гейзерів з'явилася нова розвага для туристів.

На березі одного з фіордів на півночі Ісландії відкрили СПА-комплекс для любителів нових вражень. Пускають у заклад лише повнолітніх, адже там купаються у пиві, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Загалом, у СПА-салоні: 7 дерев'яних ванн, кожна з яких вміщує 2 осіб. Хмільний напій у купелі розігрівають до 40 градусів, тож алкоголь випаровується: залишаються лише поживні речовини.

Після купання у пиві відвідувачі на півгодини йдуть в кімнату відпочинку. Це необхідно для того, щоб шкіра увібрала поживні речовини. Потім ж – приймають гідромасажну ванну просто неба, милуючись краєвидом засніжених гір.

Ідея пивних ванн давно не нова. Вже понад 10 років такі процедури популярні у Чехії, Німеччині та Австрії.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело