Рейтинг Forbes: цього разу без наших

У рейтинг 2 тис. Найбільших публічних компаній за версією Forbes не потрапила жодна українська компанія.

Фото: Форбс«Найбільші публічні компанії світу процвітали в минулому році, незважаючи на коливання між невизначеністю ринку і волатильністю, відмічені несподіваними політичними подіями», - повідомляють Патріоти України з посиланням на Forbes.

Згідно з інформацією видання, список в цілому значно «дорожче» в порівнянні з попереднім роком, при цьому сукупна ринкова капіталізація зросла на 10%.

Незважаючи на уповільнення зростання ВВП, Китай і США, чиї компанії складають понад 40% від цього списку, продовжують домінувати в списку найбільших фінансових гігантів.

Так, в першу десятку потрапили китайські ICBC, China Construction Bank, Agricultural Bank of China, Bank of China, американські Berkshire Hathaway, JPMorgan Chase, Wells Fargo, Bank of America, Apple. Замикає десятку японська Toyota Motor.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

понеділок, 12 квітень 2021, 0:30

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині. 9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських...

"Дітей на Донбасі гине багато": Як Савченко на "Першому незалежному" озвучувала пропаганду Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 0:00

"Надюха на "Першому незалежному (медведчуківському)" займалась вкиданням тез, котрими далі кремлівська пропаганда оброблятиме українську аудиторію: "На жаль, діти дійсно гинуть. Ми не беремо окрему якусь пропаганду російську, але дійсно ДІТЕЙ ГИНЕ БАГА...