Рейтинг Forbes: цього разу без наших

У рейтинг 2 тис. Найбільших публічних компаній за версією Forbes не потрапила жодна українська компанія.

Фото: Форбс«Найбільші публічні компанії світу процвітали в минулому році, незважаючи на коливання між невизначеністю ринку і волатильністю, відмічені несподіваними політичними подіями», - повідомляють Патріоти України з посиланням на Forbes.

Згідно з інформацією видання, список в цілому значно «дорожче» в порівнянні з попереднім роком, при цьому сукупна ринкова капіталізація зросла на 10%.

Незважаючи на уповільнення зростання ВВП, Китай і США, чиї компанії складають понад 40% від цього списку, продовжують домінувати в списку найбільших фінансових гігантів.

Так, в першу десятку потрапили китайські ICBC, China Construction Bank, Agricultural Bank of China, Bank of China, американські Berkshire Hathaway, JPMorgan Chase, Wells Fargo, Bank of America, Apple. Замикає десятку японська Toyota Motor.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доки грім не вдарить, селянин не перехреститься. А з 2014 року грім вдарив не дуже сильно. Захоплення Криму та частини Донбасу населення не вважало за велике лихо", - блогер-одесит

субота, 20 серпень 2022, 0:32

"Наразі дуже модно міркувати що до попередження про війну. Чи добре, що американці почали з осені минулого року, а ми, не піддаючись паніці, тримали курс гривні на замку? Що краще, провести мобілізацію напередодні вторгнення, чи після ранку 24 лютого?...

Більше військових підприємств України за кордоном – більше "бавовни" в росії, – волонтер

субота, 20 серпень 2022, 0:00

Україна має вже зараз вживати заходів для відродження та розвитку вітчизняного військово-промислового комплексу. . Зокрема, створювати підприємства за кордоном разом з країнами ЄС та локалізувати виробництва натівської зброї. Про це заявив керівник Во...