Революція у стоматології: Винайдена технологія вирощування нових власних зубів (відео)

Прощавайте мости та коронки!

Результат пошуку зображень за запитом "вирощування власних зубів"Ми всі знаємо, що імплантанти потрібні, щоб заповнити порожню область, коли випадають зуби. Стоматологи придумали багато всього нового і зробили величезний крок вперед в порівнянні зі звичайними протезами і зубними імплантантами. Нова технологія дозволить виростити зуб у роті, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Доктор Джеремі Мао з Колумбійського університету створив зуби прямо зі стовбурових клітин і ДНК в організмі. Це відкриває нові можливості для стоматологічного співтовариства і для багатьох, хто страждає від проблем із зубами. Нова технологія позбавить Вас від болісного процесу висмикування зубів. Це гарантує появу нових зубів всього за 9 тижнів.

Відсутній зуб замінюється стовбуровими клітинами, з Вашого власного тіла. І зуб зливається з навколишньою тканиною. Так, це просто! Це прискорить процес регенерації, що призведе до швидкого відновлення. Це дає надію багатьом людям і принесе велику користь майбутнім поколінням. В даний час недавно відкрита процедура вивчається і ще не схвалена для широкого використання.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...