Різниця між Україною та її сусідами: Два нюанси, - депутат Європарламенту (відео)

Депутат Європарламенту від Німеччини Ребекка Гармс вбачає дві великі проблеми, що кардинально відрізняються від викликів, які мають інші держави "Східного партнерства".

Про це заявила депутат Європарламенту від Німеччини Ребекка Гармс в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
Відео: Ребекка Гармс про вбивство Окуєвої, Антикорупційний суд і Саакашвілі

Дві головні проблеми, на її думку, це - анексія Криму та війна на Донбасі.

"Думаю, всі представники "Євронест" згодні, що анексія Криму та незгасаюча війна на сході України - це те, що Україну суттєво відрізняє від інших держав. І тому ми приділяємо цьому питанню додаткову увагу. І те, що ми зустрічаємося в Києві, свідчить, що ми ставимося до цього серйозно", - пояснила Хармс.

"Я позитивно здивована рухами з Банкової. Здивована і рада, що Петро Порошенко анонсував створення Антикорупційного суду після численних його аргументів проти цього. Тому, на мій погляд, боротьба з корупцією (і не тільки в Україні, але і в інших державах) - це велика проблема. Але для вас це ще й дуже важливе питання.", - говорить депутат Європарламенту.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про рідну Одесу воліє не згадувати: Зрадниця Регіна Тодоренко розповіла, як її "закохала в себе Тюмень"

п’ятниця, 22 вересень 2023, 21:31

Зрадниця України Регіна Тодоренко вкотре зганьбилася, знявшись у російській копії шоу Орел і Решка, що отримало назву Руссо-Експресо і виходить на пропагандистському телеканалі. Тепер замість європейських міст вона «подорожує» поРФ, щоб показати, «де з...

Держава має право вислати, але не усіх: Кого з чоловіків можуть повернути із Польщі до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 21:18

Від 24 лютого 2022 року до Польщі в'їхали близько 80 тисяч українських чоловіків, які потенційно підлягають мобілізації. Питання повернення ухилянтів з-за кордону хвилює українських чоловіків у Польщі вже кілька тижнів. На початку вересня інформація пр...