Росія безпідставно відмовилася видавати українців Сенцова і Кольченко. Документ

Росія відмовилася видавати Україні заарештованих в РФ Олега Сенцова і Олександра Кольченко, вважаючи їх своїми громадянами.

Россия отказалась выдавать Украине арестованных в РФ Олега Сенцова и Александра Кольченко, считая их своими гражданами, написал на своей странице в Facebook заместитель министра юстиции Украины по вопросам европейской интеграции Сергей Петухов.

"Россия безосновательно отказалась выдать Сенцова и Кольченко. Считает их своими гражданами. Это "гражданство" было принудительно навязанное всем крымчанам одновременно с аннексией Крыма. Обе эти действия России является ничтожным по международному праву ", - написал Петухов.

Замминистра добавил, что Украина будет добиваться возвращения политзаключенных через международные организации, оказывающие влияние на Россию, а также в рамках исков, поданных в Европейский суд по правам человека.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ситуація в Луганську вийшла з-під контролю": Мирослав Гай розповідає, що в окупованому місті панують паніка та страх

середа, 22 листопад 2017, 14:48

Блогер зазначає, що люди тікають з міста, а РФ посилює свою військову присутність на окупованих територіях. "З учорашнього дня працівників центру та прилеглих районів Луганська розпустили з робіт по домівках. Є інформація про те, що деякі поінформовані...

"Певдоправоохоронний "дебош" в "ЛНР": Так званий "екс-міністр МВС" заарештував всю "прокуратуру" луганських сепаратистів

середа, 22 листопад 2017, 14:31

В'язнів відвезли до заблокованої будівлі "Народної ради ЛНР", яку "МВС" використовує в своїх цілях. Так зване Міністерство внутрішніх справ бойовиків заарештувало всіх співробітників прокуратури "ЛНР" на окупованій території Луганської області, повідом...