Росія безпідставно відмовилася видавати українців Сенцова і Кольченко. Документ

Росія відмовилася видавати Україні заарештованих в РФ Олега Сенцова і Олександра Кольченко, вважаючи їх своїми громадянами.

Россия отказалась выдавать Украине арестованных в РФ Олега Сенцова и Александра Кольченко, считая их своими гражданами, написал на своей странице в Facebook заместитель министра юстиции Украины по вопросам европейской интеграции Сергей Петухов.

"Россия безосновательно отказалась выдать Сенцова и Кольченко. Считает их своими гражданами. Это "гражданство" было принудительно навязанное всем крымчанам одновременно с аннексией Крыма. Обе эти действия России является ничтожным по международному праву ", - написал Петухов.

Замминистра добавил, что Украина будет добиваться возвращения политзаключенных через международные организации, оказывающие влияние на Россию, а также в рамках исков, поданных в Европейский суд по правам человека.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не наї#еш – не проживеш". Це принцип життя та побудови відносин з іноземцями серед єгиптян", - блогер

вівторок, 20 лютий 2018, 0:29

Якщо їдете лише на Синай – не платіть за єгипетську візу, не платіть нікому за додаткові послуги, майте з собою ручку та вивчіть два магічних формулювання – "Sinai only" та "Tourist Police". "Спробую підсумувати нашу з Катериною поїздку до Шарм-еш-Шейх...

Раптовість, ініціативність, підривна діяльність у ворожому тилу: Роль Сил спеціальних операцій у сучасній російсько-українській війні

вівторок, 20 лютий 2018, 0:18

Головними принципами застосування добірних військ є раптовість, ініціатива, швидкість, узгодженість зусиль за напрямками та цілями, взаємодія зі спецслужбами та приватними військовими компаніями, здатність до неконвенційних дій (створення на основі пі...