
Про подію у Twitter написав журналіст Арсеній Веснін, передають Патріоти України.
"Це люта жесть у Петербурзі. На все місто завиває моторошна сирена. Відчуття, що зараз бомбити будуть. Включайте звук у відео", - порекомендував він.
Это лютая жесть в Петербурге. На весь город завывает жуткая сирена. Ощущение, что щас бомбить будут. Включайте звук в видео. pic.twitter.com/IAWKdlXtX7
— Арсений Веснин (@ars_ves) 23 августа 2017 г.
На думку підписників, це була навчальна тривога. Деякі з них написали Весніну, що влада міста кілька разів попереджала городян про шум. Втім, журналіст із подібним аргументом не погодився.
"Та хоч п'ять разів. Звучить це моторошно. І я знаю людей похилого віку, які від метронома кожен раз здригаються. А тут зовсім неприємно", - парирував Веснін.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...